Vyberte možnost Stránka

Nejvíc sexy jsou muži se zářivým úsměvem a svěžím dechem! Čtěte zaručené způsoby bělení zubů

Rate this post
!AdSense – before contentPro sexy úsměv nemusíte hned běžet do nejdražší kliniky bělení zubů, k bělejšímu chrupu vedou i levnější cesty.

Moc se nesmějete, protože se stydíte za své žluté zuby? S křivými zuby se poradí rovnátka, s nechtěným zažloutnutím zubů pomohou domácí i profesionální způsoby bělení zubů.

Co dělat, když chcete mít bílé zuby? Bělit cíleně, ale také “nechtěně“ pomocí svého jídelníčku i pánského šatníku. 

Obsah článku

Jídlo a pití, které bělí vaše zuby zcela přirozeně

Holdujete silné kávě, červenému vínu? Zkuste tyto nápoje omezit a do svého jídelníčku zařadit jahody nebo třeba jablka. Obsah kyselin v ovoci zuby jemně bělí, a tak s každým dalším kousnutím máte úsměv bělejší a bělejší.

Můj tip! Pokud si nedokážete odpustit “barevné“ jídlo a nápoje, pijte po konzumaci čistou vodu. Tou si zuby jednak opláchnete a také tak udržíte vnitřek úst hydratovaný, čímž zajistíte lepší podmínky pro boj s bakteriemi a vaše zubní sklovina bude nadlouho ve skvělém stavu.

ČTĚTE TAKÉ: Chlapský úsměv jako ten nejlepší módní doplněk! Jak pečovat o zuby a svěží dech?

Jedlá soda ne, kokosový olej ano!

Chcete-li si zuby vybělit s minimálními finančními náklady a doma, můžete použít všelicos. Existuje celá řada rad, jak si zuby čistit jedlou sodou, solí, octem, či dokonce popelem. Všechny tyto způsoby fungují zuby krásně vybělí, ale za jakou cenu? Po čase vás začne trápit nepříjemná citlivost zubů v důsledku obroušení zubní skloviny a dojít to může až k úplné ztrátě zubů.

beleni-zubu-2

Proto pozor na to, co si do úst dáváte.

Mě se z přírodních způsobů líbí kokosový olej. Tzv. Oil pulling je stará metoda z Asie, v níž jde o převalování kokosového oleje v ústech (cca 10-20 minut). Zuby jsou při každodenním dodržování výrazně bělejší a navíc tato metoda funguje i jako detox. Palec hore.

beleni-zubu-1

Opticky bělejší úsměv může vykouzlit také vaše pánské oblečení! Modré tóny na čepici či kravatě se z pohledu zářivého úsměvu rozhodně vyplatí nosit! Foto: Pinterest

Přípravky z drogerek

Nechcete-li chodit na bělení zubů k profesionálovi, můžete vyzkoušet i bělící přípravky z drogerií. Já osobně jsem si hodně oblíbil značku Beconfident, jejíž produkty neobsahují žádné peroxidy (žádná citlivost zvýšená citlivost zubů) a její složení je čistě přírodní. I přes to mám po použití krásně vybělené zuby. V nabídce najdete pasty, ultrazvukové kartáčky i bělící sady.

Jak řešíte bělejší úsměv vy? Napište nám do komentů – každý tip je vítán!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.