Vyberte možnost Stránka

Na hygienu při holení se strojkem nezapomínejte

Na hygienu při holení se strojkem nezapomínejte
Rate this post

Vzhledem k tomu, že ze všeobecně známých důvodů byla dlouhodobě holičství a kadeřnictví uzavřená, museli se pánové buďto smířit se stále rostoucí kšticí, nebo si to zařídit jinak. A většina zvolila druhou variantu a koupila si strojek na holení, respektive stříhání.

Šikovný doplněk

Mít doma vlastní holicí strojek je rozhodně užitečné, a to nejen kvůli úpravě vlasů. Moderní verze jsou díky velkému množství různých nadstavců schopny také vousy zastříhávat, nikoliv jen holit. Samozřejmě, že je potřeba koupit si něco kvalitního, třeba strojek Braun, který má mimo jiné i vlastní čistící stanici. A ta je hodně důležitá.

Lepší než ruční práce

Stanice totiž dokáže přístroj po použití vyčistit pouhým stisknutí jediného tlačítka, což je obrovský rozdíl proti tomu, co musí dělat majitelé starších verzí strojků. Ty je totiž potřeba často opečovávat štětečkem, jelikož není možné je ani pořádně omýt.

Takto stačí, aby se naplnila Braun čistící kazeta vhodnou kapalinou a nechat zbytek na technice. Tento způsob je mnohem hygieničtější, jelikož se jedná v podstatě o dezinfekci, která dokáže zlikvidovat prakticky všechny cizorodé látky. Je zde však jeden menší problém, a sice cena.

Čistící kapalina do kazet Braun ccr totiž nepatří mezi nejlevnější. Adekvátní náhrada ale existuje. Má podobu dezinfekčního přípravku Woldoshop.

Zvyšuje i efektivitu

Důvod, proč používat dezinfekci místo čisté vody, není nutné zdlouhavě vysvětlovat. Je prostě daleko efektivnější při boji s cizorodými látkami a tím napomáhá lepší hygieně při holení.

Než ji ale použijete, musíte se ujistit, že je čistící kazeta Braun zcela suchá, jelikož v opačném případě nemusí stanice fungovat.

Dezinfekce Woldoshop ovšem neslouží pouze k odstraňování choroboplodných látek, ale rovněž zvyšuje efektivitu přístroje a také jeho životnost.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.