Vyberte možnost Stránka

Fotografie v ruce ihned po vyfocení obrázku? S Instaxem nebo Polaroidem to není problém

Fotografie v ruce ihned po vyfocení obrázku? S Instaxem nebo Polaroidem to není problém
Rate this post

Chystáte se na dovolenou, budete mít důležitou oslavu, svatbu, slavíte životní jubileum, velký úspěch nebo se vám narodilo dítě? Pak jistě budete chtít všechny okamžiky zachytit na fotografiích. Dnes už se vyvolávané fotografie příliš nenosí, zvykli jsme si na fotky v mobilních telefonech nebo v počítači. Mít ale fotografie v albu má své kouzlo. Navíc pořizování takových fotek může být i nesmírná zábava.

Půjčte si foťák, se kterým vás to bude bavit!

Polaroidy spatřily světlo světa už ve 40. letech 20. století. Vytváří typické fotografie, které jsou lemovány bílým rámečkem, nejvíce jsou ale známy tím, že fotografie se vytisknou ihned po vyfocení obrázku. Dnes už tohle kromě typických Polaroidů umí i takzvané Instaxy, které byly vynalezeny právě po vzoru starších Polaroidů. Tyto speciální fotoaparáty si nemusíte hned pořizovat vlastní. Některé firmy nabízí Instax k zapůjčení. Díky tomu si můžete okořenit svou důležitou událost. Focení s Polaroidem či Instaxem je totiž vážně legrace.

Výhody fotek v bílém rámečku

Vzpomenete si ještě na staré fotografie svých babiček? Možná ještě doma nějaké takové máte. V dřívějších dobách byly k vidění zejména fotografie s bílým rámečkem okolo. Tyto fotografie mají nejen své kouzlo, celou fotku zdobí a dodávají jí punc výjimečnosti. Chcete si pořídit stejně originální fotografie? Právě s Polaroidem se vám to podaří, během focení se užijete zábavu, a hlavně své dílo uvidíte okamžitě. Nemusíte čekat, až se fotografie vyvolají – a už vůbec se na ně nemusíte dívat jen na monitoru svého počítače.

Ovládněte fotokoutek na párty

Co by to bylo za párty bez fotokoutku. Vlastní fotokoutek můžete mít i vy. Zapůjčit si můžete klasický Polaroid, ale i malý Instax, s nímž vyfotíte menší fotky na skromnějších oslavách. Vyfotit můžete libovolný počet fotografií, samotné fotky jsou pak vytištěny na velmi kvalitním fotografickém papíru, neohýbají se a nekrčí. Stačí jen vyfotit a v mžiku se můžete na své dílo podívat. Následně už stačí všechny fotky jen zařadit do alba.

Užijte si zábavu při focení a pořiďte vlastní originální fotografie na počkání!

Zdroj obrázku: Ivan_Shenets / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.