Vyberte stránku

Pánské hodinky (nejen) na léto 2017! Které budou stylovým šperkem a kvalitním doplňkem vašeho outfitu?

Pánské hodinky (nejen) na léto 2017! Které budou stylovým šperkem a kvalitním doplňkem vašeho outfitu?
Pánské hodinky (nejen) na léto 2017! Které budou stylovým šperkem a kvalitním doplňkem vašeho outfitu?
Hodnocení

Nechcete být považován za chlapce, ale za opravdového muže? Pak si místo fidget spinneru pořiďte opravdový doplněk.

Pořízení kvalitních hodinek by měl zvážit každý, kdo to se svým letním stylem myslí vážně!

Kterými hodinkami pro muže potvrdíte svůj styl v kanceláři i na pláži? Našli jsme pár kvalitních modelů hodinek, které plní funkci stylového šperku pro muže.

Hodinky jako šperk s funkcí

Každý muž miluje doplňky, které nejen skvěle vypadají, ale také mají nějakou tu funkci. Pánské hodinky jsou králem této disciplíny. Taková kvalitní časomíra vypadá na každém zápěstí sakra dobře, ať už oblečete polo triko nebo si vyjdete ve formální košili. Samozřejmě tu mluvíme o takových hodinkách, které nevypadají jako kalkulačka na ruce.

”Zcela vážně! Není nic horšího, než mít k drahému obleku mizerné hodinky.”

Investujte do kvalitních hodinek, nadčasový model vám pak bude dělat parádu desítky let. Hodinky totiž působí jako vkusný doplněk ke každé příležitosti.

hodinky-wenger-2

Hoďte se o polední pauze do pohody, čas strávený nad dobrou kávou vám ohlídají hodinky Wenger 01.1743.104 – Urban Classic, 7 290 Kč

Čím vyšperkovat svůj letní outfit?

Asi se shodneme na tom, že příliš mnoho šperků a doplňků žádnému letnímu outfitu neprospěje. Abyste neztratili svůj dokonalý styl a mužnost, nasaďte si oblíbené hodinky pro muže a dolaďte je vhodným náramkem. Touto kombinací chybu (pravděpodobně) neuděláte.

Kvalitní časomíra si bude rozumět také s decentním prstenem. Léto však patří hodinkám a náramkům pro muže. Správně vybraný náramek může rovněž pozvednout styl hodinek o level výše. Při nošení pak platí, že náramky by měly být blíže k zápěstí než hodinky.

dwd

Cestujete v létě za dobrodružstvím? Dovolte svému letnímu outfitu trochu stylu v podobě vodotěsných hodinek. Na obrázku: Pánské hodinky Wenger Seaforce 01.0643.111 – 9 290 Kč, (200 m vodotěsnost)

Na dovolené oceníte hodinky s voděodolnou funkcí

Dovolená a pobyt u moře není důvodem pro sundání hodinek. Zvolte takový model, který je vhodný pro vodní aktivity, tak pro každodenní městský styl. Švýcarský výrobce Wenger má ve své nabídce hodinky pro muže, jenž jsou vyrobeny tak, aby odolaly kontaktu s vodou.

Tip! Mrkněte se na voděodolné sportovní hodinky pro muže na wenger.cz

ddsd

Foto: Hodinky Wenger Attitude 01.1543.102 za 7 890 Kč, (100 m vodotěsnost)

Hodinky jako začátek konverzace, letního flirtu či vážného vztahu

Stylové hodinky vždy přitahují pozornost. Věřte, že právě hodinky vám usnadní cestu ke sbalení té krásky na baru. Stačí si objednat drink a při placení nechat vyniknout krásu tohoto vkusného šperku a doplňku. Najednou se hra obrátí, vy budete odrážet (nebo přijímat) lovecké pokusy slečen.

A kdoví, třeba právě hodinkami upoutáte TU osudovou ženu, s níž prožijete dlouhý, plodný život, plný krásných… hodinek pro vás i pro ni. 🙂

 dsd

Foto: Wenger dámské hodinky 01.1721.101 – Urban Donnissima, 5 490 Kč (100 m vodotěsnost)

sds

Chcete doplnit její sportovní outfit? Vsaďte na model s modrým silikonovým páskem 01.1641.107 – Sport Avenue, 3 490 Kč (100 m vodotěsnost)

Na co ještě čekáte? Objednejte si doplněk, který doladí vaši image respektu hodného muže s vytříbeným smyslem pro styl!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz