Vyberte možnost Stránka

3 nejhorší zlozvyky, které vám brání dosažení dokonalého těla

3 nejhorší zlozvyky, které vám brání dosažení dokonalého těla
Rate this post
!AdSense – before contentLéto v polovině a vy jste už jistě poznali, že sexy girls na pláži se s vámi bavit jen tak nebudou. Zvlášť, když se vám ještě pořád nepodařilo eliminovat veškeré tukové zásoby.

Zjistěte, co děláte špatně a dostaňte šanci na žhavý letní flirt ještě toto léto!

I když už jste zhubli dost, pořád ještě máte na těla náznaky “madel lásky“? Není na tom nic divného.

Vědecké průzkumy ukazují, že čím déle hubnete, tím je shazování kil obtížnější. A pokud ještě máte tuto trojici zlozvyků, je dosažení dokonalého těla v podstatě nemožné.

Zaměřujete se na kardio

V prvních fázích je kardio nezbytné a opravdu funguje. Ale později, když už máte redukci váhy v podstatě za sebou, je třeba zapojit i posilování. Čím více budou vaše svaly silnější, tím vyšší bude i váš bazální metabolismus a tím rychleji vykoukne váš six pack.

behani

 U mužů s nadváhou kardio z počátku funguje velmi dobře. Foto: Pinterest

posilovani-1

V pozdějších fázích redukce váhy je třeba zapojit posilování. Foto: Pinterest

Nesmyslné utnutí (zdravých) tuků

Pro zásadní změnu postavy je třeba zásadní změna jídelníčku. Samotné cvičení se totiž na transformování vašeho těla podílí asi jen z jedné čtvrtiny. Je jen logické, že první, co ze svého meníčka vypustíte budou tuky. Ale! Už dávno bylo prokázáno, že s obezitou a tloušťkou souvisí jen konzumace jednoduchých tuků a sacharidů. Co to znamená? Že nenasycené tuky vám mohou výrazně pomoc k dokonalé postavě.

jidelniceksss

Už dávno se ví, že ne všechny tuky jsou špatné. Foto: Pinterest

Příliš malá zátěž

Je úžasné, jak se vaše tělo dokáže adaptovat. Sami víte, že stačí jen několik málo poctivých návštěv gymu a několik dní dodržování správného jídelníčku a vaše síla a fyzička vzroste více než o polovinu! V takové fázi je ovšem velmi snadné sklouznout k rutině, co se zvedání závaží týká. Aby vaše svalstvo rostlo, je třeba jít pokaždé nadoraz.

posilovani-3

Ca naplat bez zvedání stále těžších vah se vysněného six packu na břiše nedočkáte. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.