Vyberte možnost Stránka

Trápí vás neustálé dopravní zácpy? S elektrokoloběžkou budete mít po starostech

Trápí vás neustálé dopravní zácpy? S elektrokoloběžkou budete mít po starostech
Rate this post

Drtivá většina českých měst je dnes doslova zahlcena automobily. Dostat se v ranní špičce plynule a včas do práce se může zdát neřešitelnou záležitostí, pokud spoléháte na vlastní automobil, případně veřejnou hromadnou dopravu. Zajímavé řešení však nabízí jízda na elektrokoloběžce.

Možná si říkáte, že taková elektrokoloběžka je přeci hračkou pro děti a vy byste se jako dospělí chlapi mohli cítit skoro až trapně. Jenže opak je pravdou, moderní elektrická koloběžka se v poslední době stává plnohodnotným dopravním prostředkem, který má navíc řadu nesporných předností.

Jaká jsou hlavní pozitiva využívání elektrokoloběžky?

Hlavní výhodou je fakt, že s elektrokoloběžkou rozhodně nemusíte řešit žádné zácpy na komunikacích. I ta nejkvalitnější elektrická koloběžka je úzká a malá, protáhnete se s ní mezi auty, aniž byste museli výrazně zpomalovat. Ani maximální rychlost u výkonných strojů není překážkou. Příkladem budiž elektrokoloběžky značky BLUETOUCH, jež dokážou vyvinout rychlost až 50 km/h, což je pro jízdu ve městech zcela dostačující hodnotou. Na jedno nabití navíc tyto elektrické koloběžky ujedou kolem 60 kilometrů, takže se nemusíte tak často starat o to, zda jsou právě připravené k provozu.

Jako statní chlapi jistě oceníte rovněž nosnost. Moderní elektrokoloběžka BLUETOUCH totiž bez jakýchkoliv potíží unese člověka o hmotnosti 120 kilogramů, což pro mnohé konkurenční napodobeniny nemusí platit. Máte-li pocit, že vás po několika minutách jízdy začnou bolet nohy, což by pro vás mohlo být odrazujícím faktorem, pak je k dostání také elektrická koloběžka se sedátkem, díky němuž si jízdu dokonale užijete a nebudete se muset nikterak namáhat.

Elegantní a praktický dopravní stroj pro moderní muže

Elektrokoloběžka je doslova perfektním dopravním prostředkem pro 21. století. Dá zapomenout na pomalé cestování autem po městských silnicích. Pro větší bezpečnost mají elektrické koloběžky různé doplňky, a to včetně LED světlometů, díky nimž se na elektrokoloběžce lze pohybovat i ve večerních a nočních hodinách bez rizika.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.