Vyberte možnost Stránka

Vojenské hodinky – vysoká kvalita i odolnost

Vojenské hodinky – vysoká kvalita i odolnost
Rate this post

Doba, kdy byly vojenské hodinky využívány pouze vojáky, je dávno pryč. V době technologického pokroku se o jejich výrobu začaly zajímat také přední značky, jako je například Casio, Luminox, Swiss nebo Citizen a uzpůsobily je tak, aby uspokojily potřeby všech, kteří se kromě vojenství věnují také extrémním sportům nebo pobytům v přírodě. Vojenské hodinky vydrží díky své stavbě extrémní podmínky, budete se na ně moci kdykoliv spolehnout a zároveň budou plnit funkci vkusného doplňku.

Do přírody padnou jako ulité

Tmavé barvy a army hodinky v zemitých odstínech by neměly být překvapením. Jejich úlohou je mimo jiné neupozorňovat na svého majitele, ale splynout s barvami přírody a nevyčnívat. Zároveň však musí být snadno a dobře čitelné. To zabezpečuje velký a přehledný display s funkcí podsvícení či osvětlení, což zabezpečuje přehlednost hodinek ve tmě anebo v pohybu.

Vzhledem k účelu využití těchto hodinek jsou vodotěsné a dobře odolávají prachu. S army hodinkami není problém brodit se řekou a hned poté zdolávat prašnou cestu či blátivý terén. Jejich sklíčko je velmi odolné proti rozbití, konstrukce je navržena a vyvinuta tak, aby odolala silným otřesům. Pro dobrou orientaci v terénu jsou vybaveny kompasem, výškoměrem a teploměrem. Nechybí ani duální a světový čas a alarm pro případ nouze.

Řemínek, který vydrží

Kvalitu vojenských hodinek neurčuje pouze tělo, schránka hodinek, která drží vše pohromadě, ale také řemínek. Je důležité, aby byl jeho materiál z měkkého materiálu, který při nárazu nepoškodí ruku uživatele ani jej nijak neomezoval v pohybu. Takové funkce splňuje textil, guma, silikon nebo plast. Tyto odolné materiály se přizpůsobí pobytu v horku i v zimě, jejich struktura nebude znehodnocena pobytem ve vodě, v prachu a nepoškodí je ani tělní tekutiny, nejčastěji pot.

Zaujal vás příspěvek a rádi byste si přečetli další články o hodinkách? Na webu najdihodinky.cz najdete spoustu zajímavostí, které vám pomohou s výběrem.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.