Vyberte možnost Stránka

Materiál, délka i celkový design. Co všechno hraje roli při výběru ideálního koženého pásku?

Materiál, délka i celkový design. Co všechno hraje roli při výběru ideálního koženého pásku?
Rate this post

Outfit by měl být vždy vyšperkovaný k dokonalosti, nemyslíte? Proto kromě šperků a kabelek mějte po ruce také kožený opasek, který je nejen estetický, ale také velmi funkční prvek. Pokud vám ve vaší sbírce ještě chybí, je načase si ho najít. Co konkrétně rozhoduje při výběru a na jaká kritéria se dívat především?

Materiál jako nejzásadnější aspekt

Věděli jste, že není kůže jako kůže? Na trhu existují i levnější alternativy pravé kůže, které však po stránce kvality i délky životnosti jsou velmi, velmi špatné. Snažte se hledat doplněk, který je z kůže pravé, který disponuje nejen dlouhou životností, ale také velkou kvalitou i perfektním, velmi ojedinělým designem.

Sledujte také délku opasku

Co také ví jen málokdo je, že takový kožený opasek by měl mít rovnou pět dírek. To však není úplně rozhodující, změřte si délku celého opasku. V nejlepším případě byste měli pásek zapnout na prostřední dírku.

Obecně se doporučuje a platí, že objednávat byste měli spíše delší pásek, který byste si v případě potřeby mohli nechat zkrátit.

Celkový design má na výběr opasku vliv

I když se na designovou stránku nemá příliš hledět, v tomto případě je opasek výjimkou. Přece jenom mluvíme o módním doplňku, jehož úkolem je zdokonalit outfit, proto mít opasek nehezký na pohled, to není ta správná cesta. Abyste ho používali, musí být nejen stylový a moderní, ale také s vhodnou sponou, správné šíře a vyhovující barvy.

V současné době si můžete vybírat nejen z mnoha barev, ale také z mnoha druhů opasků. Existují modernější zavřené spony, ale také klasické otevřené. Některé pásky, takzvané oboustranné pásky, mají dokonce i sponu otočnou. Ty se však dnes už tolik nevidí.

Celkový design tvoří také obšití. U některých výrobců si druh a barvu obšití můžete vybrat. I když může být v jednom tónu, také může být obšití kontrastní ke zbytku pásku.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.