Vyberte možnost Stránka

Připravte se na hory – Norské oblečení vás zahřeje a přitáhne žádoucí pozornost!

Připravte se na hory – Norské oblečení vás zahřeje a přitáhne žádoucí pozornost!
Rate this post
!AdSense – before contentČeká vás zimní dovolená? Svátky a Silvestr na horách? Vybavte se oblečením z Norska, které zahřeje a přiláká pozornost!

Co jiného se obléct na lyžařský pobyt, než to nejkvalitnější outdoorové oblečení od známých norských značek. Na horách vás čeká nevyzpytatelné počasí a zároveň mnoho nabídek ke flirtu. Buďte připravení na obojí!

Norská móda je určená do tvrdých podmínek, zároveň si však udržuje trendy vzhled, jenž přitáhne pohledy všech hezkých dam a slečen!

Opravdu jsou norští výrobci oblečení správnou volbou? Jednoznačně ano! Čtěte, proč!

Outdoor, který sluší!

Staráte se o to, abyste byli za každé situace atraktivní, oblečený v trendy outfitu? Pak budeme počítat s tím, že jiné to nebude ani v případě nákupu outdoorové výbavy. Norská móda má tu výhodu, že její kolekce jsou z kvalitních, funkčních materiálů, rovněž si však zachovávají stylový vzhled.

Tak například, představte si, že neodoláte nabídce e-shopu norskamoda.cz, který dováží do ČR originální a jedinečné norské svetry z merino vlny a koupíte kvalitní a hezký svetr značky Dale of Norway a ještě za pět let v něm budete stále zářit a přitahovat tu žádoucí pozornost.

Svetr, nejen že neztratí nic ze své funkčnosti a hřejivosti, stejně tak bude stále skvělým parťákem pro pobyt na horách i lov krásných žen. 

Nadčasové sportovní oblečení s tradicí a tou nejvyšší kvalitou nabízí i další norská značka Devold. První modely oblékl třeba Amundsen nebo Nansen na své expedici.

duo_active_image

Do té největší zimy!

O tom, že norská výbava je tou nejlepší, svědčí fakt, že právě Norové žijí v těch nejkrutějších podmínkách, teplé oblečení je pro ně každodenní nutnost a potřeba. Z toho důvodu se oblékají jen do toho nejkvalitnějšího oblečení, jenž je ochrání před každou klimatickou nepřízní.

Buďte jako Nor! Spokojte se jen s tím nejlepším – z pohledu kvality i designu!

image-devold-L

Pozvěte jí na kávu na vrcholku hory

Hezké oblečení vám zajistí její pozornost, ale důležitý bod získáte až svým chováním, gentlemanstvím a připraveností. Máme pro vás tip, jenž se stane vaším esem v rukávu!

I když zrovna nejste v kavárně pod sjezdovkou, můžete jí pozvat na šálek lahodné kávy či čaje. Dánská firma Grower’s cup nabízí způsob, jak si nejoblíbenější nápoj dát kdykoliv a hlavně kdekoliv! Speciální sáček vám umožní přípravu v každých podmínkách, potřeba je jen horká voda a hrnek, kam si hotovou kávu nalijete.

coffee-brewer-by-growers-cup4

Káva na cesty i na svah, to je speciální speciálně provedený sáček kávy nebo čaje Grower’s Cup.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.