Vyberte možnost Stránka

Sedací souprava pro stylového chlapa! Ještě jste jí nenašli?

Sedací souprava pro stylového chlapa! Ještě jste jí nenašli?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete ji přesvědčit o svém skvělém vkusu? Oblečení zabere na baru, ale opravdu jistá si bude až při pohledu na vaší pohovku.

Získat si ji svým vkusem není nic pro módní začátečníky. Pokud máte pocit, že váš šatník je přehlídkou toho nejlepšího, je třeba si svou bezchybnou image pojistit ještě tím správným vybavením interiéru.

Dobrý vkus na nábytek je stejně tak důležitý jako dobrý vkus na boty.

Pánské hnízdo jí musí okouzlit, nejvíce pak pohovka!

Chytla se na vaše rolexky, padnoucí oblek a chování gentlemana? Fajn. U vás doma to musí vypadat stejně dokonale! A nemyslete si, že necháte zhasnuto a půjdete rovnou do ložnice.

Pozvaná slečna si jistě bude chtít dát sklenku dobrého vína a pobavit se (kde jinde než na pohovce) a taky si prohlédnout, jak bydlíte. Všechny do jedné jsou totiž mršky zvědavé, kterým to nedá a kouknou se klidně i do šuplíků!

Tak jak tedy vybrat tu správnou sedací soupravu, která bude zrcadlem vašeho perfektního vkusu?

Hned z kraje vám můžeme doporučit kožené pohovky, které se svým vzhledem i vlastnostmi hodí do každého staromládeneckého bydlení. Často mají čisté linie, ale v nabídce jsou i gauče s futuristickými tvary. Jasnou výhodou jsou pak funkční a všelijak rozkládací pohovky, které zachrání opilého kamaráda před nafukovací matrací nebo nočním cestováním MHD.

Tohle prostě jen tak nezestárne!

Sami dobře víte, že gentlemanství je in v chování, oblékání, tak i bydlení. V praxi to znamená podržet té hezké slečně dveře, mít ve skříni pár těch dobře padnoucích sáček a hlavně mít doma ten masivní nábytek,třeba v zastoupení kvalitní levné pohovky.

Co pořídit?

Základem všeho je právě ta pohovka, nad ní se nemusíte vůbec rozmýšlet. Hodí se i taburet a konferenční stolek, který v nepřítomnosti dámské návštěvy dobře poslouží i jako podnožka pod nohy.

Malému/velkému prostoru snadno poručíš

Je vaše pánské hnízdo velké, nebo se tísníte v garsonce? V každém případě se vám bude hodit mít úložné prostory, které na první pohled jako úložné prostory vypadat nebudou. To záhadné a praktické zároveň, o čem tu mluvíme, jsou pohovky s úložným prostorem, které schovají deku, pánské časopisy i povlečení pro již zmíněného opilého kamaráda.

Poslední dobře míněnou radou je už jen (hodně důležitá) maličkost. V každém případě se vždy spoléhejte na ten svůj neodolatelný vkus! Platí to při nákupu bot i gauče!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.