Vyberte možnost Stránka

Módní začátečníci – Jak být trendy?

Módní začátečníci – Jak být trendy?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete vypadat trendy, ale v pánské módě se příliš nevyznáte? Pak si přečtěte náš osvědčený tip, který dodá originální a módní vzhled i vám!

Čeští muži nemají, co se módy týká příliš dobrou vizitku. Možná za to mohou stále oblíbené ponožky v sandálech nebo vytahané trenky. Pokud jste i vy byl takovým mužem, ale díky tlaku společnosti jste si řekl, že je třeba změny, pak vás jistě bude zajímat, jak jednoduše a pokud možno nijak draze svůj šatník pozměnit.

To, že se ponožky do sandálů nehodí, ví dnes již téměř každý muž. Tím však povědomí o pánské módě u mnohých mužů končí. Češi mají sice rádi značky, ale obléknout je v barevné a stylové sladěnosti neumějí a učit se to ani nechtějí.

 

Světová móda

Články o módních trendech světové módy pro muže jsou čtené, ale tím to tak končí. Málokterý muž nakupuje oblečení podle posledních trendů. Většina nakupujících razí do výprodejové části, kde si pořídí více méně kvalitní kus oblečení a ten pak nosí do úplného rozpadnutí.

 

Jak vypadat stylově bez náročného vymýšlení?

Řešením pro ty, kteří nechtějí trávit vymýšlením módních kombinací žádný zbytečný čas, může být nějaké to originální triko. Myslíte si, že tričko nestačí? Pak vás lehce vyvedeme z omylu.

Poslední dobou je pánská móda plná originálních prvků a je v na každém, jakou originalitu zvolí. Proč tedy nevybrat vzhledově zajímavé a netradiční triko? Vyměňte své oblíbená jednobarevná trika za originální a stylová.

Triko s nevšedním designem dokáže zachránit každý outfit, dodá mu na originalitě a stylu.

 

MEME trika

MEME trička jsou vhodnou variantou originálních triček. Jde o tzv. unisex trika, která mohou nosit muži i ženy. Motiv je většinou vtipný a zajímavý.

Český trh naštěstí nabízí opravdu širokou nabídku vtipných a originálních triček pro muže. Díky designovému triku budete vyčnívat z řady! Buďte muž s vlastním stylem!

 

Jaké je vaše nejoriginálnější triko?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.