Vyberte stránku

Podzimní a zimní kabát – Víte, který bude skvělý zrovna pro vás?

Podzimní a zimní kabát – Víte, který bude skvělý zrovna pro vás?
Hodnocení
!AdSense – before contentPodzimní a zimní kabáty patří do šatníku každého muže. Ne všude se totiž dá udělat paráda se sportovně střiženou bundou.

Zjistěte, který model kabátu bude přesně pro vás! 

Zatímco dříve byly pánské kabáty zdobené kožešinou, zlatými knoflíky, dnes se na takové pozlátko nekouká. Cení se především padnoucí střih, viditelná kvalita a luxus? Ten dýchá z precizního ušití a nadčasového vzhledu.

Pro letošní chladnou sezónu si vyberte jeden či dva kabáty, které budete moci nosit klidně i za deset, patnáct, dvacet let. 

Jednoduchá černá klasika

Hledáte-li kabát hodící se jak k obleku, tak i večernímu outfitu, je jednoduchá černá klasika to nejlepší. Doporučujeme jednořadé zapínání, s úzkým, ne příliš výrazným límcem.

Nákupní tip! Až budete kabát kupovat, myslete na to, že pod ním budete mít ještě sako – což znamená prostor navíc. Délka ideálně ke kolenům. 

Krátký šedý kabát

O něco méně elegantní, přesto stále velmi vkusný šedý kabát v délce k bokům je další podzimní MUST HAVE chlapského šatníku. Vypadá skvěle hlavně k džínám a chinos kalhotám. Je více ležérní a i přesto zachová upravenou a sofistikovanou image.

Dává prostor ke kombinování s dalším oblečením i pánskými doplňky. Nabízí se zajímavá taška, výrazné podzimní boty, kožené rukavice v oranžové barvě.

pansky-kabat-na-podzim-a-zimu-03

Vkusný šedý kabát ve vyteplené verzi unosíte, to nám věřte! Foto: Budchlap.cz

pansky-kabat-na-podzim-a-zimu-2

Elegantní podzimní a zimní kabát v černé barvě vyzdvihne váš klasický styl. Foto: Budchlap.cz

Jedna řada nebo dvě?

Při výběru kabátu narazíte určitě na modely s jednořadým i dvouřadovým zapínáním a teď ”babo raď!”. Obecně platí, že dvouřadové zapínání se hodí spíše ke světlejším odstínům, ale to neznamená, že na černé nevypadá dobře. Chce to jen volit kratší modely k pasu. V dlouhém, dvouřadovém kabátu byste mohli lehce připomínat agenta z filmového plátna.

Nákupní tip! Kvalitní a moderní kabáty v cenově rozumném rozsahu najdete ve specializovaném e-shopu www.budchlap.cz.

pansky-kabat-na-podzim-a-zimu-1

Dvouřadové zapínání volte v případě kabátů do pasu. Foto: Budchlap.cz

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!