Vyberte možnost Stránka

Chcete osvěžit podzimní sex? Přinášíme několik tipů, jak na to!

Chcete osvěžit podzimní sex? Přinášíme několik tipů, jak na to!
Rate this post

Málokterý chlap je v dnes době spokojený se svým milostným životem. Většinou jsou na vině laxní sexuální nebo životní partnerky, mnohdy je ale příčinou také únava a příliš nabitý pracovní rozvrh.

Zjistěte, jak si se dá nejen podzimní sex zlepšit!

Špatná zpráva je, že většina postelových problémů sama neodejde. A jaká je ta dobrá? Že stačí i malé erotické novoty a zase bude vše tak žhavé jako dřív.

Čemu se vyplatí dát šanci? Co na podzim v posteli zaručeně funguje? Vše podstatné jsme shrnuli do našich tipů, jak osvěžit podzimní sex.

Oči dokořán a až se budete divit, tak zavřete pusu!

Z téhle hračky už vám nebude do plačky!

Na podzim jsou muži obecně více sexuchtivý a (bohužel) ženy právě naopak. Milenky se neozývají, přítelkyně tráví večery s kamarádkami na vínku a manželky kynou u televize. Řešením mohou být erotické hračky pro muže – uspokojí i ty nejnáročnější muže v single i zadaném stavu. Kdyby ale náhodou nebyly umělé vagíny a dráždidla prostaty to pravé ořechové, co by vás dostalo na vrchol sexuálního blaha, je tu ještě pestrá nabídka drobných pomocníčků a pořádných pomocníků pro ni.

Věřte tomu nebo ne, ale třeba vibrátory Fun Factory dokáží vzrušit každou z žen. Silné vibrace, správný tvar i velikost, to vše dohromady je zárukou jednoho, dvou… nekonečně mnoho orgasmů!

Podzim dokáže vehnat chlapovi slzy do očí. Důvodem mokré tváře může být nejen mrazivé počasí, ale i deprese z neukojených chutí na sex.

Jak získat chuť na sex?

Jednou možností je předepsání pilulek na zvýšení sexuální touhy, my ale doporučujeme vzít do ložnice nové erotické hračky. Klidně si před jejich prvním použitím dejte sklenku dobrého vína, ztlumte světla a bez dalšího prodlužování se pusťte do objevování nového, nepoznaného a dostupného i bez lékařského předpisu.

Sexshop Eroticstore.cz zastoupí doktory, bohatá nabídka sexuálních hraček a pomůcek vyléčí vaše a především pak její nechutenství k sexu.

podzimni-sex-011

Snídaně do postele? Místo kávy jí přineste vibrátor a uvidíte, jak se její sexuální apetit náhle změní! Foto: Pinterest

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!