Vyberte možnost Stránka

Jak na efektivnější přenos nátěrové hmoty? Víme, bez čeho se neobejdete

Jak na efektivnější přenos nátěrové hmoty? Víme, bez čeho se neobejdete
Rate this post

Daná problematika se týká hlavně řemeslníků, kteří se pohybují v oblasti ochrany kovových materiálů. Zdaleka nejpoužívanějším prostředkem je ocel, která se sice chlubí ohromnou mechanickou odolností, ale zároveň není příliš odolná vůči vlhkostem, změnám teplot a chemickým přípravkům. Jak urychlíte celý proces nanášení vhodné hmoty?

Jděte s dobou

Ať už vedete tým zaměstnanců, či podnikáte sami na sebe, vždy je vhodné provádět zakázky co nejrychleji, nejefektivněji a s co nejnižšími výdaji. Naprostým základem úspěchu je moderní stříkací technika, s jejíž pomocí snížíte ztrátu nanášených hmot a dokončíte svěřený úkol mnohem svižněji i kvalitněji.

Hlavní součástí celé sestavy je vhodně zvolený bezolejový kompresor, při jehož výběru spousta jedinců značně chybuje. Nezapomeňte si hlídat potřebný výkon daného zařízení tak, aby korespondoval s používanou pistolí. Vaší pozornosti nesmí uniknout ani maximální výtlačný tlak, který by měl být o dva bary vyšší než u zbytku vzduchového nářadí.

Možná se to zdá jako banalita, ale raději vsaďte na větší kapacitu tlakové nádoby a pořiďte si kompresor s co nejnižší hlučností. Přece jen nikdo z nás nechce celé dny poslouchat nesnesitelný zvuk. Podobná situace platí i z hlediska hmotnosti zařízení. Čím lehčí, tím snadnější práce.

Nechte si poradit

Ne vždy je lehké sestavit vhodný mix pomůcek, s nimiž se vám bude dobře pracovat. Dnešní trh totiž nabízí ohromné množství různých značek a variant. Každé vybavení se hodí do odlišných podmínek a poskytuje rozdílné služby, takže porovnávejte, zkoumejte a buďte opatrní. Pořádnou dávku inspirace vám poskytne například návštěva webových stránek známých profesionálů z Betafiniš, již vám moc rádi se vším poradí a doručí vám zboží až domů.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.