Vyberte možnost Stránka

Dochází vám nápady v kuchyni? Víme, jaké zdravé recepty musíte zkusit

Dochází vám nápady v kuchyni? Víme, jaké zdravé recepty musíte zkusit
Rate this post

Neustálé nakupování potravin, příprava, vaření i finální úklid nejsou ničím jednoduchým. Přesně proto se spousta lidí spoléhá na nevhodné hotovky a další náhrady pestré stravy, které z dlouhodobého hlediska značně poškozují zdraví střevní mikroflóry. Schází vám inspirace a nechcete trávit hodiny v kuchyni?

Zdraví je hlavní

Nejspíše vám je jasné, že pravidelná strava je zdaleka nejdůležitější součástí zdravého životního stylu. Určitě se nemusíte vyhýbat občasným dobrotám, ale základem dlouhého a spokojeného života jsou kvalitní suroviny a dostatek živin. Přirozené potraviny jsou přitom poměrně levné a mohou chutnat skvěle.

Koukněte se třeba na lasagne recept. Tento populární pokrm vám nemusíme představovat. Kombinace masa, sýru, rajčatové omáčky, vína, česneku a dalších složek vám zajistí výživný oběd před náročnou námahou.

Večeře by se měla nést spíše v lehčím duchu, což skvěle splní například brokolicová polévka. Ta nezatíží váš žaludek, ale i přesto se dočkáte celé řady vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte si daný recept a ihned pochopíte, jak dobrý pokrm můžete vytvořit z obyčejných surovin.

Nyní se dostáváme do letního období plného grilovacích párty s rodinou. Jestli vás už omrzela kuřecí křídla a podobné klasiky, vyzkoušejte si spíše domácí kebab. Ten si zkrátka okořeníte podle svých chutí, takže potěšíte úplně všechny zúčastněné.

Internet vám pomůže

V dnešní době se recepty nehledají v knihách, ale spíše na internetu. Oblíbené jsou hlavně webové stránky společnosti Albert, kde si během několika minut vyhledáte stovky tipů na snídani, svačinu, oběd i večeři. Když už budete v tom, vyzkoušejte si novou značku Nature’s Promise, která se soustředí na maximální čistotu použitých surovin a příjemnou cenu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.