Vyberte možnost Stránka

Řezací plotry řady Brother ScanNCut SDX

Řezací plotry řady Brother ScanNCut SDX
Rate this post


Není tomu tak dlouho, co na trh přišla nová řada řezacích plotrů Brother. Řezací plotry této řady se výrazně liší oproti starší řadě Brother ScanNCut CM, která má manuální nože, maximální hloubku řezu 2 mm, skenování v rozlišení 300 DPI a maximální řezací plochu o velikosti 30×60 cm.

Řada Brother ScanNCut SDX má oproti řadě CM automatické nože – takže si hloubku řezu nastaví řezací plotr sám podle vybraného materiálu a vy tak nemusíte nastavovat téměř nic! Řezací plotr má maximální hloubku řezu 3 mm, a navíc na se u těchto vysokých materiálu sám rozhodne, zda je nutné použít dvojitý nebo trojitý řez, aby byl řez naprosto dokonalý a materiál se na okrajích netřepil. Má také vylepšené skenování v rozlišení 600 DPI a maximální řezací plochu až do velikosti 30×180 cm. K tomu všemu mají plotry řady ScanNCut SDX jiný typ motoru a jsou při řezání naprosto tiché.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.