Vyberte možnost Stránka

Regály mají celou řadu podob

Regály mají celou řadu podob
Rate this post

 

Pokud si chcete zařídit novou dílnu či si plánujete otevřít obchod, neobjedete se bez jedné podstatné věci, a sice regálů. Jedná se o maximálně praktický kus nábytku, jenž najde uplatnění takřka všude.

Je však potřeba si dávat pozor, který model si zvolíte. Ne každý vám totiž může vyhovovat.

Jsou vysoce užitečné

I člověk, co nepracuje v konsignačním skladu, si je většinou dobře vědom důležitosti regálů. Bez nich by se neobešla nejen skladiště, ale i domácí či profesionální dílny, obchody, vinné sklípky a mnoho dalšího. Co se užitečnosti týče, víceméně neexistuje nábytek, který by mohl regálům konkurovat. Po vizuální stránce se sice jen málokdy jedná o něco zajímavého, natož pak úžasného, nicméně od toho zde tyto konstrukce nejsou.

Jejich hlavním úkolem je sloužit k uskladnění všeho možného. A to dělají skvěle. Musíte si však vybrat správně. V opačném případě vám regály moc dobře ani dlouho sloužit nebudou.

Dají se různé modifikovat

Chcete-li ušetřit, pořiďte si některý ze základních modelů. Stojí většinou jen pár stovek a dají se složit velmi rychle. O něco dražší a také náročnější na sestavení jsou variabilní verze. Ty je možné všelijak modifikovat, takže mohou v konečném důsledku vypadat přes podle vašich představ. Jdou ideální třeba do menších prostor, jelikož se jim mohou poměrně snadno přizpůsobit.

Samostatnou kapitolou jsou pak nástěnné regály, které nestojí na zemi, ale jsou připevněny ke zdem. V tomto případě je potřeba mít během montáže k dispozici i vrtačku.

Různé typy materiálů

Regálové systémy se standardně vyrábějí z více druhů materiálů, a díky tomu se dají používat na řadě míst. Tam, kde se hodí třeba dřevěné nebo kovové modely, není třeba dobré používat regály z plastu a naopak. Prvním dvěma jmenovaným materiálům vadí kupříkladu voda, zatímco plast není kupříkladu dobré nechávat dlouho na sluníčku. Mohl by se začít různé deformovat.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.