Vyberte možnost Stránka

Smartphone místo klíčů? Dveře si odemknete přejetím prstu po displeji

Smartphone místo klíčů? Dveře si  odemknete přejetím prstu po displeji
Rate this post
!AdSense – before contentBezdrátový motorický zámek, který jde odemknout dotykovým mobilním telefonem, otiskem prstu či dálkovým ovládáním – to je novinka od společnosti ASSA ABLOY.

Pod názvem FAB ENTR nyní vstupuje na český a slovenský trh.

Zámek je ideální pro zabezpečení vchodových dveří rodinných domů a bytů. Zapomeňte na hledání klíčů, stačí si do mobilu stáhnout a nainstalovat jednoduchou aplikaci.

Po jejím otevření se ukáže obrazovka, která graficky ztvárňuje zámek – buď odemknutý, nebo zamknutý. Stačí přejet prstem a zámek na vašich dveřích se otočí do polohy, kterou právě potřebujete.

Posílejte přístupové kódy

V aplikaci si pak vytvoříte správcovský profil, díky kterému můžete posílat přístupové kódy různým osobám, a to i na dálku, což je ideální nejen pro členy rodiny, ale také třeba pro paní na úklid či sousedku, které potřebujete povolit přístup do bytu těsně před odjezdem na dovolenou.

Pohodlně budete na dálku otevírat vašim návštěvám přímo z křesla a uvítáte rychlé otevření dveří pouhým přejetím prstu po displeji. Zámek si dokonce můžete nastavit tak, aby se sám po chvíli zamknul.

Kromě mobilu lze zámek odemykat i dálkovým ovládáním, otiskem prstu nebo zadáním PIN kódu. Stačí si jen vybrat a nakombinovat, který způsob vám bude nejvíc vyhovovat. A stále je samozřejmě v záloze starý dobrý klíč – i tím jde totiž tento chytrý zámek odemknout.

Zapomeňte na dráty

Základem zámku FAB ENTR je cylindrická vložka ve čtvrté, tedy nejvyšší třídě zabezpečení. Na vložce je ale navíc nainstalovaný bezdrátový motorický zámek. FAB ENTR funguje na 12V baterii, takže nemusíte natahovat žádné dráty. V balení je samozřejmě i nabíječka. Pozor, ta je ale na 12V, rozhodně si s ní nenabíjejte svůj mobilní telefon. Zámek má jednoduchý displej s kontrolkou stavu baterie, pokud ta dochází, upozorní vás i zvukové znamení.

Zprovoznění motorického zámku je velmi jednoduché, vložka se instaluje prakticky stejně jako klasická cylindrická vložka, nastavení samotného zámku pro jednotlivé způsoby ovládání je intuitivní.

Cena od: 12 000 Kč

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.