Vyberte možnost Stránka

8 fitness potravin, které v kuchyni chlapa nesmí chybět!

8 fitness potravin, které v kuchyni chlapa nesmí chybět!
Rate this post
!AdSense – before contentMakáte v gymu? Super tělo se buduje hlavně v kuchyni! Předejděte nárazovému přejídání se. Tyto potraviny mějte neustále v kuchyni a rýsování břišních svalů vám půjde o hodně lépe!

Zásobte si ledničku a spíž těmi správnými potravinami.

Sepsali jsme seznam, podle kterého budete nakupovat účelně a vyhnete se domácímu “tláskání se“.

I když jde o fitness jídlo, věřte, že vám to bude zatraceně chutnat! Nechybí totiž flák masa, vajíčka plné bílkovin a čerstvá ryba. Hmm!

Navíc vás tyto potraviny fakt zasytí! Pocit plného břicha vám vydrží po celý večer. Tak na co ještě čekáte, jde se na nákup!

Obsah článku

1. MASOO

Půl kila rýže a k tomu maso, nebo půl kila masa a k tomu trocha rýže? To je jedno, kuřecí mějte po ruce vždycky, protože po něm to fakt roste! Navíc to na fotce na Instagramu bude vypadat vždy dobře a ostatní borci a sexy cvičenky vám budou považovat, za toho držáka, co si udržuje postavu skvěle vyváženým jídelníčkem.

Čerstvé maso stačí hodit na pánev a skvělé jídlo, které vyhovuje fitness jídelníčku, je hotové. 

2. VEJCE

K snídani, obědu, i večeři. Naměkko, natvrdo, na hniličku… Vajíčka v jakékoliv formě jsou vděčným zdrojem bílkovin. V lednici je mějte vždy a za každé situace!

3. BROKOLICE

Také vám vstávají všechny chlupy jen, co tu divně chutnající zelenou zeleninu vidíte? Zkuste se přemoct, brokolice se dá připravit poměrně chutně, záleží jak a k čemu jí pak budete jíst. Kromě toho, že jde o vitaminovou bombu, perfektně čistí tělo zevnitř a zásobuje buňky kyslíkem.

To se při zvedání vah hodí, ne?

4. TVAROH NEBO COTTAGE SÝR

Bílkoviny pro stavbu svalů. Budete větší a silnější.

jerky-01

Když nemáte maso čerstvé, dejte si sušené jerky – k televizi i na cesty jako dělané!

5. ARAŠÍDOVÉ MÁSLO

Když si zvyknete na jeho trochu nezvyklou chuť, stane se pro vás nepostradatelné. Nahradí máslo a ovesná kaše bude díky němu konečně poživatelná.

6. BANÁN

Banánové lívance, banánový shake, banánový protein, banán. Jak kdyby ve fitness světě jiné ovoce pomalu ani neexistovalo. Zasytí a zlepší náladu.

7. LOSOS

Čerstvá ryba, ryba, rybička. Přírodní zdroj omega-3 mastných kyselin. Pamatujete, když vám doma povinně dávali lžíci rybího tuku? Odporný, přesně tak, ale dát si místo toho doma dělanýho lososa s citrónem – super!

Omega-3 zlepšuje činnost srdce, napomáhá regeneraci svalů a pomáhá regenerovat klouby.

8. AVOKÁDO

Dá se jíst na sladko (s kakem rozmixovat na zdravou nutellu) nebo na slano (na gril, na chleba se solí atd.). Obsahuje samé zdravé tuky a zasytí.

Máte všechny tyto potraviny doma? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.