Vyberte možnost Stránka

Pečené caprese – Klasická chuť vyladěná k dokonalosti!

Pečené caprese – Klasická chuť vyladěná k dokonalosti!
Rate this post
!AdSense – before contentJistě znáte klasickou kombinaci mozzarelli, bazalky, rajčat a olivového oleje. Co takhle dát této klasice novou, ještě chutnější tvář? Super lehký recept najdete v našem článku!

A je tady další skvělý recept, který ocení milovníci italských jídel. Tentokrát jde o obměnu klasického caprese!

 

Na pečené caprese

Budete potřebovat: 3 středně velká rajčata, 1 lžíce olivového oleje, 1 lžíce balzamikového octa, sůl a pepř, 3 plátky mozzarelly, 3 lístky bazalky

Dresink: hrst čerstvé nasekané bazalky, 1 stroužek česnek, 2 lžíce olivového oleje

 

Postup zvládne každý!

1. Přeřízněte rajčata na poloviny, umístěte je do pekáčku řeznou stranou nahoru, pokapejte olejem, balzamikovým octem a nakonec dochuťte solí a pepřem. Pečte na 180 stupňů Celsia po dobu 20 minut.

2. Po 20 minutách položte na 3 půlky rajčat po jednom plátku mozzarelli.  Pečte ještě dalších 5 minut.

3. Během pečení smíchejte olej, hrst nasekané bazalky, rozdrcený stroužek česneku.

4. Rajčata vyndejte z trouby, na plátky mozzarelli přidejte lístky bazalky, přiklopte zbylými polovinami rajčat. Polijte připraveným bazalkovo-česnekovým dresinkem a podávejte spolu s čerstvým chlebem.

 

Dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.