Vyberte možnost Stránka

Za kolik dní zemřeš?

Za kolik dní zemřeš?
Rate this post
!AdSense – before contentPřesně tak se jmenuje online hra, kterou budeme recenzovat.

Days 2 Die

je flashová akční hra, zasazená do postapokalyptického světa, sužovaného invazí věčně hladových zombie. Hráč v roli sličné hrdinky bojuje o přežití lidského plémě a jediné, na co se může spolehnout je přesná muška, kopec nábojů a pevné barikády.

Samotná hra je rozdělena do několika úrovní, v nichž je nutné setrvat něco kolem minuty a půl, což reprezentuje „den“ a odrážet nemrtvé hordy vším, co je po ruce. Za každého zabitého zombie dostanete do kasičky nějaký drobný peníz, za který si na konci levelu můžete doplnit munici, koupit silnější zbraň, postavit pevnější barikádu, přes kterou se mrtváci nedostanou, či si dokonce najmout žoldáka, který bude bojovat po vašem boku.

Po několika dalších „dnech“ se odemykají nové lokace, kde se celý proces opakuje. Spolu s novým prostředím se objevují další druhy nepřátel. Mrtváků je víc, jsou silnější a nebezpečnější. S tím postupně narůstá obtížnost. Prvních pár levelů si vystačíte se základní pistolkou a klidně se obejdete i bez barikád. V pokročilejších fázích hry už je barikáda na obou stranách nutná a vřele uvítáte i pomoc žoldáka.

 

Technické zpracování hry

Co se týče technického zpracování, tak je na poměrně vysoké úrovni. Spousta zvuků a textur je vytažena z her Half-Life a Counter-Strike, tak je to příjemné, až skoro nostalgické pokoukání. Mrtvoláci jsou nakresleni s jistou humornou nadsázkou, takže ač po celou hru doslova cáká krev na všechny strany a kusy mozků a střev se lepí na zdi, vypadá to téměř až komicky. Ovšem nikoliv hloupě.

Hra je velice zábavná, s narůstající obtížností představuje i určitou výzvu. Člověk se u ní skvěle odreaguje a možnost hrát hru více způsoby představuje jistý faktor znovuhratelnosti. Je jasné, že nejde o nic převratného, ale při hraní se člověk skvěle baví a láká ho další postup a to je to hlavní, o co tady jde.

 

Nebaví tě hrát hru u počítače sám?

Vyzkoušejte některou z her pro dva, třeba Bomb It 7.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.