Vyberte možnost Stránka

Pánské hnízdo – Co dělat, když chybí síla na úklid?

Pánské hnízdo – Co dělat, když chybí síla na úklid?
Rate this post
!AdSense – before contentŽijete single staromládenecký život, a tak si pořád ještě uklízíte sám? Když není po ruce přítelkyně/manželka/maminka, chce to jinou z šikovných dam.

Poradíme, kde takovou dámu na úklid sehnat, mít od nudné práce pokoj a doma naklizeno jako nikdy předtím!

Pro většinu chlapů není objednání úklidu nijak hříšná myšlenka. Naopak, než mít doma čurbes a stydět se před každou návštěvou, vyplatí se sem tam i pravidelně nějakou tu šikovnou dámu na úklid pozvat.

Navíc, když se to tak vezme, který z aktivních, tvrdě pracujících pánů má čas na vytírání, mytí a jiné “šúrování“? Každá dáma z nového českého projektu lidskasila.cz má síly na úklid více než dost, tak proč to nevyužít?

Paní na úklid už dnes nikdo nevolá, dnes u vás může uklízet pravá dáma!

Obsah článku

Po návštěvě dámy z LS budete mít uklizeno!

Úklidové služby jsou běžné v každém větším městě. V Praze a Brně je to Lidská síla, která zaměstnává prověřené a k úklidu vyškolené dámy. Co to znamená?

1) Nemusíte se bát o svůj majetek. Váš byt se pod odchodu dámy nestane “holobytem“. Změna bude patrná jen, co se čistoty a svěží atmosféry týká.

2) Dámy z LS vědí, jak efektivně uklidit. Znají různé metody, jak ošetřit různé povrchy podlahy i nábytku, navíc zvládnou i skvěle vyžehlit vaše pracovní košile!

Úklid jednou týdně? Vyjde vás to jen 420 Kč!

Hodně velkou výhodou je pak možnost objednání úklidu online. Lidská síla vám zajistí provedení ve vámi vybraném termínu. Spolehnout se můžete na rychlost i pečlivost – dáma přijde do 24 hodin od vytvoření vaší objednávky.

lidska-sila-01

Musíte se do úklidu svého pánského bejváku nutit, přemlouvat a prosit? Nechte toho a pozvěte si dámu z LS, která to (nejen) s vysavačem umí! Foto: Lidská síla

Každá chlapská domácnost je jiná

Ne každý mládenec má v obýváku boxovací pytel a ne každý chlap si libuje ve sbírání vypitých lahví od whisky. Zkrátka, každé pánské hnízdo je specifické něčím jiným a vyžaduje tedy jiný přístup.

Na objednaný úklid si připravte vlastní čistící prostředky, hadr, kýbl i vysavač. 

Předtím, než dáma na úklid přijde, připravte potřebné úklidové prostředky. Získáte tak jistotu, že nebude použito nic nevhodného, co by luxusní koženou pohovku nebo dřevěnou podlahu zničilo.

lidska-sila

Pravidelný úklid/žehlení bude obstarávat vždy stejná dáma, která už bude po první návštěvě vědět, co, kde a jak. Foto: Pinterest

Vše o tom, jak projekt Lidská síla funguje, najdete na www.lidskasila.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.