Vyberte možnost Stránka

Zbavte se hluku od hlučného souseda

Zbavte se hluku od hlučného souseda
5/5 - (1 vote)

Zvláště ti, kdo bydlí v bytovce nebo panelovém domě mohou mít nemalé potíže s hlukem z okolních bytů. Stejně tak je někdy potřeba odhlučnit místnost, kde provádíme činnost způsobující hluk, ať už jde o koníček, nebo každodenní práci spojenou s naším výdělkem. Ať je to jakkoli, nechtěnému hluku pomůže zamezit odhlučnění stěny. Jde o rychlý a jednoduchý proces, jehož cena je přijatelná a zajistí vám vytoužený klid pro odpočinek, spánek a spokojenější život.

Snadný postup odhlučnění provedený profesionály

Jestliže vás zajímá, jak na odhlučnění, stěny zde je jednoduchý návod. Oslovíte společnost, která se touto činností zabývá a má s ní bohaté zkušenosti. Právě takovou je společnost Potichu Czech s.r.o. Nabídne vám dvě možnosti, jak odhlučnění stěny provést.

První možností je kontaktní konstrukce. Používá se při běžném hluku, který se k vám šíří. Odizoluje vaši stěnu. K odizolování se používají zvukově izolační materiály o různých tloušťkách v rozpětí od 1,5 cm včetně sádrokartonu. Nejtenčí varianta sníží hluk od 5 dB výše. Nejúčinnějším řešením je použití kontaktního řešení o tloušťce 6,2 cm, které zvýší účinnost konstrukce o 15 dB.

Při významném hluku je vhodné zvolit druhou možnost, kterou je bezkontaktní konstrukce. Ve skladbě materiálů je ponechána vzduchová mezera pro minimalizování spojení izolační konstrukce s původní stěnou. Tloušťka stěny tak bude sice větší, ale dojde ke zvýšení celkového výkonu odhlučnění. Tato možnost řešení odhlučnění je velmi variabilní a lez ji přizpůsobit konkrétnímu druhu hluku, který způsobuje vaše nepohodlí.

Na internetových stránkách potichu.cz najdete mnohé referencí, realizací, které společnost Potichu Czech s.r.o. prováděla v různých koutech naší země.

Vyřešte jednou provždy nepříjemný hluk, který vám působí neukázněný soused, či kdokoli jiný. Investice, kterou do odhlučnění vložíte se vám vyplatí a vrátí v podobě příjemného žití ve vašem domově.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.