Vyberte stránku

Kvalitní stínicí technika vám pomůže od horka i nechtěných pohledů sousedů

Kvalitní stínicí technika vám pomůže od horka i nechtěných pohledů sousedů
Kvalitní stínicí technika vám pomůže od horka i nechtěných pohledů sousedů
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Při výběru oken dbáme na jejich tepelnou izolaci, možnosti poloh pro větrání, pohodlnou údržbu a vysokou životnost i záruku. Stejně tak bychom ale měli k oknům vybírat efektivní stínicí techniku. Takovou, která nás ochrání před sluncem, nočním světlem, kolemjdoucími, jejichž pohledy jsou nechtěné, nebo sousedy, kteří k nám mohou „civět“ celodenně. Toto vše spolehlivě plní rolety i žaluzie. Stačí si vybrat dle vašich potřeb a v kusu. Nabídka je skutečně široká.

Žaluzie v hlavní roli

Ti, kdo mají žaluzie, si vůbec nedovedou představit, že by v domácnosti mohli žít bez jejich vlastnění. Horizontální a vertikální žaluzie se hodí jak do domácností, tak do firem, pracoven a dalších interiérů. Díky jejich rozmanitosti je možné zvolit ideální model jak do moderního domu, tak tam, kde chcete, aby byl vzhled venkovský, nenarušoval přírodnost a jednoduchý styl.

Na výběr máte nejen z mnoha barev, ale také z materiálů, z nichž se vyrábí. Kupříkladu žaluzie vertikální hravě seženete v dřevěném provedení. I barvy jsou četné, a to díky použitému dřevu, nebo barevné lazuře.

Nejběžnějším druhem jsou kovové žaluzie v bílé, stříbrné či zlatavé barvě.

Vertikální žaluzie lze použít jak k zastínění oken, tak předělení místnosti, k zastínění větší prosklené plochy v administrativních budovách a podobně. Mají modernější ráz a podtrhnou jednoduché linie interiéru.

Obě varianty, ať už horizontální či vertikální, jsou jednoduché na ovládání i údržbu. Montáž je rychlá a jednoduchá, stačí jen vybrat si typ, který se vám líbí a objednat si jej včetně montáže.

Rolety pro malé i velké

Stejně tak se k zastínění oken hodí cenově dostupné rolety. Mnohé provedení umožňuje zastínit skvěle okna v ložnicích, dětských pokojích, obývácích… Hodí se na klasická okna i na okna střešní. Manipulaci s nimi zvládají i malé děti.

Nedovolte slunci, světlům reflektorů aut nebo kolemjdoucím, kteří vás pozorují, aby vám dál znepříjemňovali život. Zastínit okna lze jednoduše, levně, rychle a kvalitně. Nechte si rolety či žaluzie namontovat co nejdříve. Budete bezesporu spokojeni a váš příbytek dostane nový nádech.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz