Select Page

Nová skříň skvěle doplní vybavení bytu každého muže

Nová skříň skvěle doplní vybavení bytu každého muže
5 (100%)
celkem 2 hodnocení

 

Osamostatnil jste se a od rodičů se přestěhoval do svého podnájmu či vlastního bydlení? Anebo už sám žijete nějakou tu dobu a usoudil jste, že si pořídíte lepší, hezčí a funkčnější nábytek? Ať je to jakkoli, skříň je důležitým vybavením, bez něhož se neobejde žádná domácnost. Právě nová skříň dokáže vyřešit nedostatek úložných prostorů, díky designu může velmi změnit vzhled místnosti a podle toho, s jakým typem zavírání si ji vyberete, zabírá minimum potřeby na prostor.

Vybírejte chytře

Stále oblíbenější u nás i ve světě jsou skříně s posuvným otevíracím systémem. Důvodů, proč tomu tak je, je vícero. Hlavním je ten, že díky posuvným dveřím nepotřebujete prostor na otevírání dveří do místnosti. To znamená, že i do užší ložnice nebo chodby tak můžete umístit rozměrově velkou skříň. Např. na chodbu jsou ideální vestavěné skříně s tímto druhem otvírání.

Dalším důvodem k oblibě tohoto typu skříní je jejich bohatá škála vzhledu. Posuvné dveře lze zhotovit v provedení mnoha barev, lesklém nebo matném vzhledu, mohou být doplněny sklem, umělou hmotou, zajímavými ozdobnými prvky z kovu a podobně. I úchyty k otvírání dovedou vzhled skříně jako celku velmi pozměnit.

Důvodem, který potěší nejen muže, ale i ženy a děti je, že na dveřích může být umístěno zrcadlo v různých velikostech. Tzn., že skříň zároveň vyřeší dilema, kde zvláště v úzké chodbě umístit tohoto nepostradatelného pomocníka, ke kterému se upínáme před odchodem z domu. Zrcadlo také pomůže opticky zvětšit prostor a pokud na něj bude dopadat světlo od okna z vedlejší místnosti, tmavou chodbu určitý čas dne významně prosvětlí.

Prohlédněte si bohatou nabídku skříní s posuvným otevíracím systémem a vyberte si tu pravou, ať už do chodby, ložnice nebo třeba dětského pokoje. Okouzlí vás pestrostí, rozmanitostí i funkčností a dostatkem prostoru pro oblečení i spoustu předmětů.

 

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!