Vyberte možnost Stránka

Pánské šatní skříně – Jak vybrat nejlepší šatník pro muže?

Pánské šatní skříně – Jak vybrat nejlepší šatník pro muže?
Rate this post
!AdSense – before contentPyšníte se samým kvalitním, dobře padnoucím a velmi stylovým oblečením pro muže? Ovšem nemáte, kam své skvosty uložit? Pak si nenechte ujít dnešní tipy věnované výběru pánské šatní skříně.

Nemáte šatnu? Pořiďte si prostornou šatní skříň, která vám ulehčí sestavování každého vašeho outfitu.

Asi se shodneme, že kvalitní (a tím pádem i velmi drahý) pánský oblek, nemůže viset jen tak někde a jen tak na něčem. Masivní dřevěné ramínko je základ a prostorná šatní skříň nutnost. Jaký pánský šatník pojme všechno oblečení a nezabere příliš místa?

Našli jsme pár sestav, které by mohly zaujmout i vás. 

Jak vybrat skříň do pánské ložnice?

Do ložnice muže se hodí skříň kombinovaná – policová a šatní zároveň. Všechny basic trika, kašmírové svetry, mikiny, ale i džíny, spodní prádlo a ponožky lze poskládat do polic, a tím tak ušetřit místo v části šatní. Na šatní tyč pak lze pověsit již zmíněné obleky, košile, saka, blazery, chino kalhoty… Zkrátka všechno oblečení, jež by mohlo dojít k újmě, pakliže by bylo složeno v polici.

panske-satni-skrine

Už vás nebaví, jak vám každá (dámská) návštěva očumuje oblečení na šatní tyči? Šatní skříň ochrání vaše oblíbené kousky na sebe (nejen) před nechtěnými pohledy návštěv. Ve skříni se na oblečení nepráší a není ohroženo pachy z kuchyně. Foto: Pinterest | Dona-shop.cz

Co dál by šatník muže měl mít?

Skříň do ložnice by měla být jednoznačně prostorná, co se výšky i šířky týká. Pokud potřebujete ušetřit místo, je ideální vybrat takový šatník, který disponuje posuvnými dveřmi do stran. Za nutnost lze také označit zrcadlo, které je umístěno právě na dveřích šatníku.

satni-skrin-pro-muze-2

Zrcadlo v šatní skříni využijete v každém případě, nebo si snad umíte představit, jak kvůli každé kontrole outfitu běháte do koupelny či chodby? Foto: Dona-shop.cz | Pinterest

Za velmi praktické považujeme také osvětlení. Moderní šatní skříně jsou vybavené osvětlením, které se rozsvítí při otevření. Vstáváte-li do práce/chodíte domů za tmy, je osvětlení v šatníku skvělým pomocníkem – rychlá orientace, žádné zběsilé přehrabování a hledání stejného páru ponožek. A když jsme u těch ponožek (a spodního prádla pro muže), investujte do drátěných modulů pro snadné udržení pořádku v oblečení a doplňcích.

satni-skrin-pro-muze-1

Mít všechno oblečení pověšené na otevřené šatní tyči? Dříve možná, ale už vám není dvacet a nemáte čtyři spolubydlící. Vyšperkujte si své pánské hnízdo dokonalým šatníkemFoto: Dona-shop.cz | Pinterest

Chcete nový šatník do ložnice? Potřebujete skříně do šatny? Mrkněte na stránky prodejce dona-shop.cz – nejlepší nabídka, příjemné ceny, přehledný web.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.