Vyberte stránku

Fandím, fandíš, fandíme aneb Co všechno potřebuje nadšený fanda fotbalu!

Fandím, fandíš, fandíme aneb Co všechno potřebuje nadšený fanda fotbalu!
Fandím, fandíš, fandíme aneb Co všechno potřebuje nadšený fanda fotbalu!
Hodnocení

Fotbal je váš život? Fotbal naplňuje vaše srdce radostí? Fotbal je smyslem, pro který uděláte cokoliv? Pakliže jste minimálně dvakrát odpověděli ano, pak je tento článek právě pro vás!

Základna fotbalových fandů je jedna z největších na světě. Nezáleží k jakému týmu to táhne vás, důležité je, že fandíte. To je pravda a také není!

Přece, každý zarytý fanoušek se potřebuje vymezit, potřebuje dát jasně najevo svou fotbalovou příslušnost.

Podívejte se, čím vším můžete světu ukázat, jaký je váš oblíbený fotbalový tým. Možností je opravdu hodně. 

Tohle všechno musíte mít, když fandíte celým srdcem!

Fotbalový dres už máte, a tak přemýšlíte, čím ještě dát najevo svůj vztah k fotbalu? Co tahle třeba klasické basic triko s nápadně nenápadným nápisem Jsem hrdý BOHEMÁK? Tento kousek je vhodný nejen pro večery věnované Bohemians Praha 1905, ale i pro běžné dny, kdy chcete poměrně jemným způsobem poukázat na to, že fandíte Bohemce.

fandime-1

Triko nebo pánská kšiltovka je osvědčená klasika, se kterou se mezi zarytými fanoušky neztratíte a možná i nalákáte do vašeho klubu někoho nového – větší fan klub je více slyšet, na to nezapomínejte! Foto: Fanshop Fandime.eu

Fanoušek musí být ve formě!

To, že jste ”pouze” fanda fotbalu neznamená, že musíte mít kila navíc a před sebou vychlazenou dvanáctku. Fanoušek může být v tak skvělé formě jako fotbalisté, kterým fandí. Alespoň pak ví, kolik dřiny stojí přeběhnout hřiště a být první u soupeřovy brány.

fandime-3

A když už do toho gymu budete chodit, tak si nezapomeňte vzít gymsack s logem SK SLAVIA PRAHA a pohodlné slávistické kraťasy, ve kterých se vám budou sklapovačky dělat jedna báseň. Foto: Fanshop Fandime.eu

sparta

Chodíte do bazénu? Tato výbava potěší každého plavce s duší sparťana. Foto: Fanshop Fandime.eu

Na webu Fandime.eu je ohromné množství věcí s logy českých i světových fotbalových klubů. Pořídit si tak můžete klíčenky, přívěsky, batohy, ale i třeba sprchové gely… Vlastně všechno, co vás jen napadne!

Mrkněte na nejoblíbenější český fanshop Fandime.eu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz