Vyberte možnost Stránka

Smart hodinky a fit náramky jsou hitem nejen mezi mladými lidmi. Co vše zvládnou?

Smart hodinky a fit náramky jsou hitem nejen mezi mladými lidmi. Co vše zvládnou?
Rate this post

 

Ještě před několika lety se to zdálo být vzdálenou fikcí, dnes už jsou však chytré hodinky a fitness náramky běžně používanými doplňky, které mají spoustu funkcí a zjednoduší vám každodenní život. Co vše umějí a proč byste o jejich koupi vůbec měli uvažovat?

Smart hodinky

U drtivé většiny lidí je dnes samozřejmostí používání chytrých mobilních telefonů. Smart hodinky je pak povyšují na další úroveň. Jistě se vám občas stalo, že jste zrovna neměli mobilní telefon u sebe a zmeškali jste nějaký důležitý hovor. Se smart hodinkami se vám to už nejspíše nestane, protože vás na příchozí hovory, SMS a MMS zprávy ihned upozorní. Smart hodinky umožňují hovory přímo zvedat, takže si můžete nechat svůj telefon v kapse, máte-li zrovna v uších sluchátka.

Na trhu jsou k dostání univerzální modely, ale také pánské či dámské smart hodinky, jež se liší dle designu. Obecně však špičkové chytré hodinky mají řadu skvělých funkcí. Jedná se třeba o krokoměr, monitor kvality spánku, zvládnou také měření krevního tlaku. Dodají vám údaje o spálených kaloriích, době vašich sportovních aktivit během dne apod.

V obchodech lze narazit na výkonné smart hodinky s dlouhou výdrží. Na jedno nabití je pak lze používat klidně až 5 dní, takže se rozhodně nemusíte strachovat, že budou každou chvilku na nabíječce. Pokud už se rozhodnete pořídit si nové smart hodinky, dejte přednost zařízení, které má dostatečně velký displej, snadněji se pak dostanete k jednotlivým funkcím. A protože se jedná o hodinky dotykové, je rozumná velikost displeje přímo žádoucí vlastností.

Fit náramky

Podobně zajímavou volbou jsou fit náramky. Jsou vlastně srovnatelné se smart hodinkami, pouze zpravidla neudávají aktuální čas. Zato jsou ale výrazně tenčí a lehčí. Kvalitní silikonový náramek zajistí, že vám nespadnou ani při nejnáročnějších fyzických aktivitách. Špičkové varianty fit náramků a smart hodinek jsou samozřejmě vodotěsné, takže s nimi v klidu můžete do sprchy či do bazénu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.