Vyberte možnost Stránka

Posilujete? Prozradíme vám, kdy konečně uvidíte nějaké výsledky!

Posilujete? Prozradíme vám, kdy konečně uvidíte nějaké výsledky!
Rate this post
!AdSense – before contentVeškerý volný čas trávíte v gymu? Nesladíte? Nepijete? Fastfood je pro vás sprosté slovo? Přesto jste stále na své váze?

Posilujete, dřete do úmoru a viditelné výsledky stále nikde? Hlavně nepodléhejte pocitu marnosti. 

Zhubnout a získat tělo boha nejde ani za dva týdny (reklamě nevěřte) ani za měsíc. Šampiona ve fitness začněte připomínat až po mnohem delší době.

Obsah článku

Frustrace vede k nabírání dalších kil

Celý leden jste v rámci svého předsevzetí makali jako blázni, pot tekl proudem a to nové sportovní oblečení už také tak vypadá? Pokud jste měli přílišná očekávání a ty se (logicky) zatím nenaplnila, nepropadejet frustraci. Tím veškerou práci na sobě zahodíte a pomalu a jistě začněte večery opět trávit s pizzou a dvojkou červeného.

Každého muže zajímá…

Za jak dlouho od chvíle, kdy začnete posilovat, viditelně zhubnete?

Pravidelné cvičení a zdravý jídelníček dokáže zázrak v podobě zhubnutí necelého kilogramu týdně. I když máte pocit, že hubnete více, není to tak. Pouze přestanete tolik zadržovat vodu v těle.

Kdy se začnou rýsovat svaly?

Budování svalů je ovlivněno spoustou proměnných. Záleží na tom, jak často trénujete, jak jíte. Své má i genetika a rozhoduje rovněž také váš věk. Obecně platí, čím přísnější na sebe jste, tím rychleji bude nárůst svalové hmoty viditelnější.

Jak dlouho bude trvat, než se posílí vaše kardio vytrvalost?

Pravidelné a intenzivní kardio cvičení vede k vyšší vytrvalosti už po prvním týdnu. Zásadní změny čekejte po třech týdnech, kdy si cvičení dopřejete 4-5x do týdne.

vysledky-posilovani-2

Nehubnete tak rychle? Nepřestávejte. Pokud přerušíte to, co jste nastartovali, budete následně muset začít zase od začátku. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.