Vyberte stránku

Kdo si hraje nezlobí aneb staňte se lovcem pokladů

Hodnocení

Každý muž má v sobě kus dobrodružné povahy zvídavého chlapce i v dospělosti. Někdo se ji nebojí projevit naplno a plní si své chlapecké sny ve velkém. Někteří obdivují letadla a tryskáče, jiní jsou plní vzrušení, když mohou řídit rolbu.

Společný rys všech takových aktivit je pocit dobrodružství a poznávání nových věcí. Pokud se chcete vydat po cestě plné jedinečných zážitků, staňte se hledačem pokladů.

Jistě už jste zaznamenali hledače třímající v ruce detektor, jak chodí po lesích, sjezdovkách i plážích. Asi vás napadlo, co tak mohou najít? Věřte, je toho hodně. Pokud ale toužíte po větším vzrušení, pak doporučuji zanechat detektor a vyzkoušet magnet fishing.

Pod vodní hladinou je skryto tajemství

Magnet fishing je lovením pokladů převážně z vody. Lze ho využít i na souši, zkušení hledači dokonce kombinují magnet s detektorem.

Vodní toky za stovky let pohltily mnoho věcí, a málokterou vydaly zpět. Hledání pod vodní hladinou rybníků, jezer i řek naplní člověka takovým chvějivým pocitem a při troše fantazie si můžete nahnat trochu strachu. Vodní hladina totiž skrývá lecjaká tajemství.

Jak to funguje? Podobně jako rybaření. Ve své podstatě je to taková pohodička, kdy s nahozeným magnetem chodíte podél břehů. Na rozdíl od rybářského háčku však magnet posbírá vše, co je z kovu a může mít zajímavou hodnotu.

Co je důležité při výběru magnetu?

Magnet pro lovce pokladů se vyrábí v různých velikostech. Většinou jde velikost ruku v ruce se silou magnetu a hmotností. Neodymové magnety se pyšní silou až 310 kg. Jak by měl vypadat magnet vhodný přesně pro vás? Uvědomte si, že čím větší magnetická síla, tím větší šance na úspěch.

Obecně se doporučují magnety oboustranné, jako je třeba F300, který je opatřen i dvěma očky, což oceníte, až budete s magnetem tahat pořádně těžký poklad.

V případě, že magnet budete využívat spíš jako doplněk detektoru, stačí vám slabší typ s jedním okem a jednou magnetickou stranou, je cenově dostupnější, ale i tento typ dokáže najít poklad.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!