Vyberte možnost Stránka

Máte slabou vůli? Značkové sportovní oblečení vás donutí jít do posilovny lépe než nějaké předsevzetí

Máte slabou vůli? Značkové sportovní oblečení vás donutí jít do posilovny lépe než nějaké předsevzetí
!AdSense – before contentSlabá vůle a lákadlo v podobě plné ledničky a puštěné televize, to nemůže dopadnout dobře! Aby vaše odhodlání zhubnout vydrželo a aby se posilování stalo vaším životní koníčkem, chce to něco víc než jen předsevzetí napsané na papíru.

Poradíme, jak se dokopat ke cvičení několikrát do týdne a vybudovat si na gymu zdravý návyk

Tak například, máte-li zdravě jíst, nikdy toho nedosáhnete jen pomocí prasátka v ledničce. Chce to konat. A nemáme teď na mysli diety, ty totiž pravý chlap nedrží. Ovšem pomocí několika super potravin v jídelníčku můžete získat mnoho, minimálně více energie a lepší náladu.

Závazek, který vás do posilovny dostane

Ve chvíli největšího odhodlání, muž jde a koupí permici do posilovny. Tu nejdražší, roční a samozřejmě nevratnou. Chvíli to funguje, ale za chvíli už vás pohled na permanentku zas tak netankuje.

Další a mnohem účinnější věcí, která vám pomůže vytrvat, je značkové sportovní oblečení. Protože, já nevím jak vy, ale u mě funguje nový outfit jako šance předvést se, kdekoliv. S padnoucím oblekem na pracovní poradě, s novými chinos na rande, s novými nike teniskami v parku…

A stejně tak luxusní sportovní hadry mě donutí jít do posilovny, protože se v nich chci před všemi těmi zpocenými roštěnkami dostatečně ukázat. Dřina na posilovacích strojích je pak samozřejmostí. Chci se ukázat, že i já na benči utáhnu pořádné váhy!

Co nosíte do posilovny vy? Snad ne to staré seprané triko a tepláky po dědovi!

sportovni-obleceni-pro-muze-2

Pánské sportovní legíny nejsou vůbec nic zženštilého. Naučte se je nosit. Foto: Pinterest

posilovani-obleceni

Ke skvělým výkonům v gymu je třeba skvěle padnoucí sportovní oblečení. Foto: Pinterest

sportovni-obleceni-pro-muze-1

Vyladěné sportovní oblečení vám dodá na sebevědomí, i když vaše postava ještě tak úplně vyladěná není. Foto: Pinterest

sportovni-obleceni-pro-muze-3

Když už máte na břiše six pack, je snadné odhodit sportovní triko. Foto: Pinterest

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.