Vyberte možnost Stránka

Podzimní oblečení pro muže aneb Co si obléct a vypadat opravdu na úrovni?

!AdSense – before contentJe váš podzimní šatník jedna velká nuda? Změňte to! Dáme vám tipy, na podzimní oblečení pro muže, se kterým budete vypadat vždycky TOP!

Skvělá zpráva je, že oblečení, s nímž budete vypadat opravdu na úrovni se dá pořídit v běžné konfekci. Stačí jen hledat na správném místě a vybrat správné střihy, materiály a barvy.

Dáme vám několik tipů, které vám usnadní oblékání do práce, na rande i oběd s přáteli. Zkrátka vždy budete moderně a stylově oblečení, ať už bude venku vládnout jakékoliv počasí.

Nejste fashion závisláček? I tak se snažte vypadat v každé situaci tak, jako byste měli potkat svého úhlavního nepřítele. Dokonale v každém ohledu

Seznam potřebných vrstev

  • Dlouhý kabát – Vybírejte klasické barvy (Navy, Black, Grey, Camel, Beige atd.)
  • Denimová bunda  –  Stick s modrou. A pokud můžete, vyhněte kožešině!
  • Vlněný blazer  Dodržujte základní barvy (černá, námořnická modř, šedá)
  • Kožené bundy – Kožená bunda a svetr je jasné MUST HAVE podzimu. Více informací, jak vybrat kožený křivák pro muže najdete v tomto článku: Pánská kožená bunda vám dá image módního rebela a umí i zahřát!

Teď když víte, bez čeho se neobejdete, podívejte se, jak tyto módní kousky nosit.

9 pánských outfitů, které musíte obléknout i vy!

podzimni-obleceni-pro-muze-3 podzimni-obleceni-pro-muze-2 podzimni-obleceni-pro-muze-1

Foto: Instagram

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.