Vyberte možnost Stránka

Jak být pravý italský gentleman při sportu i na rande?

Rate this post
!AdSense – before contentZásobujete svůj šatník kvalitními kousky z oblasti aktuální pánské módy? Pak by bylo škoda kazit si svou image nepříjemným zápachem potu.

Jaký pánský deodorant účinně pomáhá proti pocení, pečuje o pokožku a navíc nevtíravě voní? 

Kvalitní, luxusní, pečující… Zkrátka univerzální deodorant pro muže

V dnešní době je používání deodorantů běžné. I pro vás je každodenní rutinou aplikace přípravku proti potu? Ovšem už pár hodin po odchodu do práce nevoníte zrovna po fialkách? Pak je něco špatně. Pravděpodobně půjde o neúčinný deodorant. Vsaďte na tradici, na produkt, který má již vyzkoušeno několik generací – deodorant Borotalco.

Borotalco není z řady klasických deodorantů slibující zázraky, které se v praxi nekonají. Tento luxusní deodorant italského původu vás opravdu nenechá trpět v mokré košili. Díky unikátní přírodní složce Microtalcum, která reguluje pocení, zanechá vaše podpaží sametové hebké a hlavně suché po celý den – v plném pracovním i sportovním nasazení. Ať už vás čeká celý den plný businessu, romantická večeře ve dvou anebo pořádný zápřah v posilovně, můžete se spolehnout, že Borotalco z vás udělá pravého italského gentlemana v každé situaci.

borotalco-1

Na sport, na rande i  na business meeting. S Borotalco Original může být každý muž jako italský gentleman. Foto: Pinterest | Borotalco.cz

Kvalitu a účinnost deodorantů Borotalco zajišťuje Microtalcum

Jak jsme psali již výše, pro deodoranty značky Borotalco je typický obsah speciální esence Microtalcum. Jde o jemně namletý prášek vyrábějící se z přírodního mastku. Vyznačuje se absorpčními a zklidňujícími vlastnostmi a napomáhá udržet mužské podpaží suché a jemné.

Věděli jste, že: Microtalcum pohlcuje přebytečnou vlhkost, neucpává póry pokožky a vytváří tak příjemný pocit sucha a svěžesti?

Italská tradice od roku 1878

Jemný pudr Borotalco spatřil světlo světa díky šikovným rukám anglického lékárníka Henryho Robertse již před 100 lety. V roce 1904 byl pak uveden na italský trh, odkud se rychle rozšířil dál do Evropy. Už tehdy šlo o nejoblíbenější produkt v oblasti pánské péče o tělo. V 90. letech se tento tělový pudr stal základní složkou dalších výrobků značky Borotalco s obsahem unikátního Microtalca.

29860-borotalco

Spolehlivý deodorant Borotalco se vyplatí mít vždy při sobě. Nezklame vás.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.