Vyberte možnost Stránka

Na podzim údržba, na jaře výměna – Nepodceňte posezónní servis kola!

Rate this post
!AdSense – before contentNechce se vám v sychravém podzimním počasí už na kolo? Předtím než kolo schováte do garáže, mu nezapomeňte dopřát servis. Komponenty dostávají přes léto pořádně zabrat, a vyžadují proto dostatečnou údržbu – díky včasnému servisu se vyhnete nákladnějším investicím způsobeným zanedbáním, ale také návalu zájemců o servis na jaře.

Zde se dočtete o tom, co posezónní servis obsahuje a kde vám nabídnou vskutku výhodný servis kol.

Co na servise tedy vaše kolo čeká a co potřebuje největší péči? Laicky řečeno, nejvíce „trpí“ komponenty, které se hýbou, tedy řetěz, přehazovačka, kazeta, lanka. Základní servis vypadá zhruba takto:

  • · Provedení důkladné očisty (rozebrání – vyčištění – vysušení)
  • · Namazání všech pohyblivých částí
  • · Snížení tlaku v pláštích na minimum
  • · Případná výměna opotřebovaných dílů
  • · Zařazení lehčích převodů

Po servise pouze kolo uložíte na suché a teplé místo. Pokud nemáte na kolo místo, můžete využít služeb úschovny kol. Na jaře už jen dofouknete a můžete hned vyrazit!

pexels-photo-287398

Nechte si servisovat kolo v Harfasportu, největší speciálce kol a lyží v ČR!

Pražská speciálka Harfasport může po rozsáhlé rekonstrukci celoročně nabídnout opravdu široký sortiment lyží i kol a také lyžařské a cyklo oblečenía to pro muže, ženy i děti, každý si vybere. Vyberou si zde rekreační jezdci, stejně jako sportovci, ale i profíci. Kromě zboží vám v Harfasportu poskytnou širokou škálu služeb, a to od servisu přes půjčovnutestcentrumúpravy posedu na kole po úpravy lyžáků na míru! Pokud se o kolo přes zimu akorát přerážíte, tak můžete využít i úschovnu kol!

pexels-photo-145399

Proč servis právě zde?

· Nejrychlejší servis kol v Praze: do 5 dní

· Již od 390 Kč

· Výhodné balíčky, z kterých si vybere rekreační jezdec i sportovní nadšenec

Posezónní servis vám ušetří čas i peníze!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.