Vyberte možnost Stránka

Jakou dovolenou preferují úspěšní muži?

Rate this post
!AdSense – before contentPerfektně padnoucí sako, značková košile, luxusní hodinky, dokonale upravený zevnějšek, mobil u ucha. Ráznými kroky si to namířil rovnou k mému recepčnímu pultu a za ním cupitala pohledná asistentka. Byl to opět zástupce mé oblíbené kategorie klientů.

Rázný, cílevědomý, přímočarý – zkrátka úspěšný muž!

Pozdravil, představil se a okamžitě začal chrlit své požadavky. Občas zkontroloval, zda si dělám poznámky, aby vše bylo přesně tak, jak chce on a nemusel se k ničemu znovu vracet. Když jsem ho uvedla do pokoje a zavřela za ním dveře, trochu se mi ulevilo.

Jeho detailní seznam mi dá zabrat, ale už teď vím, že to bude jeden z nejlepších klientů.

Obsah článku

Jaký typ dovolené si vlastně takový úspěšný muž nejčastěji přeje?

To, že vyžaduje prvotřídní služby, Wi-Fi na pokoji, a profesionální servis je samozřejmost. Za své peníze chce komfort, diskrétnost a top zacházení. Nemá totiž času nazbyt a většina jeho dne je perfektně naplánovaná. Náplň dovolené potom záleží na povaze a zájmech, ale dá se shrnout do několika kategorií.

1. Relaxace bez starostí, památky a přírodní krásy

Vzhledem k pracovní vytíženosti potřebuje takový typ muže často relaxovat v anonymitě a připadat si hýčkaný. Většinou volí odlehlé nebo soukromé pláže, wellness, vyhledává vyhlídkové plavby, výlety do přírody nebo navštěvuje památky se soukromým průvodcem. Preferuje malé rodinné restaurace, leckdy volí ubytování v luxusních apartmánech nebo komfortních vilách.

2. Sport, adrenalin a extrémní zážitky

Pokud je muž ve svém oboru na špici, rád zdolává nové výzvy. Většinou tedy preferuje moderní hotel vybavený bazénem a fit centrem. Často také vyhledává různé kurzy. Ať už se jedná o paragliding, potápění, kurzy létání, extrémní lyžování, downhill nebo jen golfový či tenisový turnaj, vždy bude svou dovolenou trávit aktivně. Po adrenalinovém zážitku rád zajde do stylové restaurace nebo vyhlášeného baru.

3. Kulinární turistika, kultura a prožitek

Neustálé pracovní schůzky, obědy a rauty nedávají příliš prostoru k rozmazlování a požitku z jídla. Proto tento typ muže často vyhledává kulinární turistiku. Ať už se jedná o ochutnávku vína na soukromé vinici nebo exkurzi v místním pivovaru, návštěvu býčí farmy či prvotřídního výrobce sýra, vždy chce okusit něco speciálního. To samé platí o kulturních zážitcích. Lístky do opery, divadla či na koncert bývají často na seznamu požadavků. Pokud je spokojený, rád se vrací i se svou klientelou či partnery. Vyžaduje luxusnější ubytování a restaurace a večer rád zajde do prestižních klubů.

dovolena-pro-stylove-muze-01

Ať už si úspěšný muž vybere tropickou destinaci či horské středisko, vždy přesně ví, co od své dovolené očekává. Patří k náročnější části klientely, ovšem pokud je někde spokojený, dokáže to náležitě ocenit a všude ho vždy rádi přivítají.

mh

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.