Vyberte stránku

Každý muž by měl mít reprezentativní peněženku

Každý muž by měl mít reprezentativní peněženku
Hodnocení

Možná si myslíte, že to, jakou peněženku používáte, je v podstatě jedno. Tak tomu ale vůbec není. A tentokrát není řeč o stylu peněženky, která může být sportovní, elegantní, extravagantní… ale o tom, aby byla vždy v pořádku, a vy jste ji mohli kdekoli, kdykoli vyndat z kapsy či tašky bez ostychu. Stejně tak, jako je důležité mít kvalitní a čisté boty, slušivý opasek, je důležitý i vzhled peněženky. 

Peněženka, za níž se nebudete stydět

Ať už jste muž v letech, mladík, nebo je vám třeba třicet, nikdy vás nezklame pánská peněženka kožená. Hodí se při příležitostech slavnostních, běžných, možná ji nevezmete na sportovní akci, kde budete aktivně závodit, ale k běžnému životu se hodí naprosto skvěle.

Není nic horšího, než když máte v restauraci zaplatit účet, anebo stojíte u pokladny v obchodě a vás čeká vyndávání peněz či platební karty z roztrhané, usmolené peněženky. I kdybyste byli oblečeni sebelépe, peněženkou celý dojem zkazíte. S koženou peněženkou se vám podobná situace nepřihodí. Je kvalitní, vydrží léta používání, snadno se udržuje a pořídit si ji můžete v mnoha podobách. 

Vyberte si dle vlastního stylu

Stejně jako ženy, i muži mají rádi různé styly. Vkus můžeme mít velmi odlišný, což výrobci moc dobře vědí, a proto se dá peněženka pánská kožená sehnat v mnoha barvách, velikostech, se zdobením, všitím znaku či obrázku i různým členěním atd.

Nejoblíbenější u pánů jsou černé a hnědé modely. Není divu, skvěle se sladí s klasickou obuví i opasky. Stejně tak se ale můžete rozhodnout pro jiné barvy, např. odvážnou lososovou v kombinaci s modrou, pískovou, béžovou, šedou, připomínající mramor, typ plný obrázků, retro kousek a další. Záleží na tom, jak odvážní či extravagantní jste. 

Praktické detaily

K sehnání jsou dokonce i peněženky doplněné o zajímavé maličkosti. Tak třeba kožená peněženka mající na jedné straně zasunutý otvírák lahví. Budete z ní nadšeni, pokud si ji pořídíte pro sebe, a stejně tak se skvěle hodí jako dárek k narozeninám či Vánocům pro někoho z vašich blízkých. Součástí další peněženky je praktický řetízek, za který ji lze upevnit k opasku, poutku kalhot, tašky… Stává-li se vám, že občas tuto nezbytnost ztratíte, bude pro vás ideální volbou.

Jiná peněženka je zase doplněna o přezku. Tu oceníte zvláště tehdy, když chcete mít u sebe více platebních karet, nebo je vaše peněženka často naditá doklady o zaplacení, nosíte u sebe více pěnez… jednoduše máte-li peněženku často naditou, přezka udrží vše hezky pospolu, aniž by se otevírala. 

Investice se vám vyplatí

Cena kožené peněženky se odvíjí od kvality použité kůže. Jestliže chcete, aby vám dlouho vydržela, sáhněte hlouběji do kapsy a připlaťte si. Dokonalé šití i kůže vás odmění dlouholetou službou. 

Nezbývá, než si prohlédnout nabídku e-shopu a vybrat si typ, který je vašim očím či srdci blízký. Nejen že získáte spolehlivé zboží, ale i hezký každodenní doplněk, kterým můžete při placení zaujmout.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!