Vyberte možnost Stránka

Pánské značkové oblečení zcela změní váš šatník

Pánské značkové oblečení zcela změní váš šatník
Rate this post

Každý muž potřebuje kvalitní základ šatníku. Žádné výstřelky, pryč se všemi na první pohled levnými věcmi. Základ musí tvořit značková kvalita, na které je to vidět.

Vůbec nejde o křiklavě řvoucí tři pruhy nejmenované značky, či obří loga firem na oblečení. Pánské značkové oblečení nabízí kvalitu, která vydrží, a též je pro vás vizitkou, jež na vás prozradí, že víte, co se nosí. Nejsou roztrhané džíny jako roztrhané džíny. Zkuste si třeba značkové DSQUARED2 džíny. S těmi no name, co se vám roztrhaly naposled na grilovačce, srovnat skutečně nejdou. Věřte, že ani černé tričko Dolce&Gabbana není stejné jako černé triko z běžné konfekce. I když ho vyperete, a to hned několikrát, zůstane nejen černé, ale nezmění ani poměr délky a šířky. Zůstane též stejně dlouhé ve všech částech. A nemusíte mít ani divný pocit z obrovského nápisu na hrudi. Kvalita se dnes prezentuje decentně. Tak je tomu i na zmíněném tričku prestižní dvojice návrhářů Dolce&Gabbana.

Jak si tedy vytvořit pánský basic šatník?

V první řadě si řekneme, co to vlastně je. Každý by měl mít v šatníku základní kousky, ze kterých dovede kdykoliv dát dohromady dobrý outfit v podstatě pro jakoukoliv příležitost. V pánském šatníku je naprostým základem tričko. Ale ne to, které se po každém praní natáhne více na šířku, či ze kterého pokaždé zmizí 10 % motivu. Pořiďte si luxusní pánská trička. Ideálně jednobarevná, nebo jinak univerzálně použitelná. Právě díky nim se nedostanete do situace, kterou neustále řeší ženy – že nemáte co na sebe.

Co ještě patří do basic pánského šatníku?

Rozhodně kvalitní značkové džíny a též neutrální kalhoty srovnatelné s tím, čemu se v dámském šatníku říká malé černé. Tedy ty, v nichž nebudete vypadat nepatřičně v práci, v hospodě ani v divadle. Přidejte nějakou nežehlící košili, decentní mikinu a ležérní sako. Z tohoto již nakombinujete skutečně celou řadu outfitů.

Kam pro pánskou značkovou módu?

Fashion obchod se značkovou módou 10k.cz není žádným nováčkem na trhu. Začínal s kamennými prodejnami před 30 lety a dnes nabízí značkovou módu nejen pro ženy, ale i pro muže v České republice, v Rakousku, v Maďarsku i na Slovensku. Vyberete si zde basic kousky od top světových značek, ale i různé fashion hity. Kromě oblečení koupíte boty, tašky, hodinky i pánské šperky. Oblečete se světově a výhradně do originálů.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.