Vyberte možnost Stránka

Zařaďte se k firmám, kterým kladkostroj v mnohém usnadňuje práci

Zařaďte se k firmám, kterým kladkostroj v mnohém usnadňuje práci
Rate this post

Kladkostroj je hojně využívaný nástroj, který můžeme dnes a denně potkávat např. u posilovacích strojů ve fitku, u výtahů, při napínání trolejového vedení u tramvají i na železnici atd. Pomáhá zvednout těžký předmět, aniž by došlo k nadměrnému zatížení.

Využijte služeb řetězového kladkostroje

Kladkostroj můžeme najít také v autodílnách, ve skladech, průmyslu, ale také v nemocnicích nebo třeba hotelech. Nejenže pomáhají zvedat těžká břemena, ale také umí posunovat a spouště náklad. S pevnými a volnými kladkami je možné zvýšit mechanickou účinnost, aniž byste se fyzicky namáhali. K dostání je i kladkostroj s brzdou, který umožňuje předmět držet v požadované poloze.

Nejen kladkostroj řetězový, ale i lanový v ručním či elektrickém provedení, dovedou výborně zastat svou práci. To, zda je pro vaši firmu lepší elektrický řetězový kladkostroj nebo ruční lanový, záleží na konkrétních potřebách, kvůli kterým jej potřebujete. Záleží také na prostředí a požadavcích na nosnost a míru používání. Pro některá místa se jednoduše víc hodí lanové kladkostroje, jinde ty řetězové. V mnoha provozech se ale můžeme setkat s oběma typy kladkostrojů.

Nakupte kvalitní kladkostroj s vysokou životností

Kladkostroj elektrický lze koupit také u společnosti LIFTKET Hoffmann GmbH. Jde o německou firmu, která je největším výrobcem řetězových kladkostrojů v Evropě a jedním z největších na světě. V oboru se pohybuje více než 60 let a své zboží vyváží do více než 40 – ti zemí.

Kladkostroje LIFTKET mají mnoho patentů, přičemž nejdůležitějším je patentovaná kluzká spojka LIFTKET zajišťující maximální a bezkonkurenční bezpečnost. Funguje na základě duté hřídele a ojedinělé konstrukce motor – spojka – brzda – břemeno. Mezi brzdou a břemenem existuje mechanicky pevné spojení. Tím nemůže břemeno samo od sebe sjet či spadnout, a to ani tehdy, kdyby spojka byla opotřebovaná nebo poškozená.

Vyberte si elektrický řetězový kladkostroj LIFTKET dle svých potřeb a těšte se z jeho bezvadné a dlouholeté funkce.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.