Vyberte možnost Stránka

Kvalitní kožený opasek podtrhne váš celkový outfit

Kvalitní kožený opasek podtrhne váš celkový outfit
Rate this post

Možná už jste měli tu „čest“ potkat se s mužem, který byl velmi hezky oblečen, ale vše jednoduše a rychle „shodil“ nevkusný nebo zničený opasek, který k outfitu použil. Dávno pryč jsou však doby, kdy pánům stačil jeden či dva opasky, které používali ke všem typům oblečení. Kupříkladu sportovní opasek, který je barevný, vyroben z tkanin a podobně, se vůbec nehodí k formálnímu společenskému oblečení. Nevyhrajete s ním ani v případě, že obléknete neformální oblečení, jako třeba rifle a polo tričko se svetrem. Naopak vždy se vám bude hodit kvalitní kožený opasek.

Hnědý nebo černý?

Nejlepší je, když máte doma jak černý, tak hnědý kožený opasek. Můžete je kombinovat jak s barvou obuvi a kabely, aktovky, tak s barvou obleku či kalhot. Kupříkladu jdete-li na pohřeb a jste v černém obleku, černé obuvi, hnědý opasek by celek narušoval. Naopak máte-li hnědý oblek, mnohem lépe k němu ladí hnědý opasek.

Kožené opasky nejsou fádní

Možná vás od koupě pánského koženého opasku odrazuje mylná domněnka, že tento typ opasků jsou nudné, obyčejné. Ano, můžete si vybrat i jednoduchý typ, který se ale zase skvěle kombinuje ať už k společenskému nebo neformálnímu oblečení. Tento typ opasku paradoxně můžete využít nejvíce právě pro jeho nenápadnost, ale přitom působí velmi hezky a nenásilně.

Ale k dostání jsou i opasky, které vás na první pohled zaujmou, dokonce mohou podtrhnout vaši duši, poukázat na to, co máte rádi, kupříkladu zajímavou sponou nebo zdobením na opasku samotném. Zdobené opasky se hodí k riflím, např. pokud jdete na sraz s přáteli z různým zaměřením zájmů, např. s myslivci, motorkáři, rockery a podobně.

Nakupujte kvalitu

Vždy je dobré volit kožený opasek z přírodní kůže, který je ručně vyrobený. Právě takové nabízí společnost KubátKůže.cz. Vyrábí nejen opasky k riflím i oblekům pro pány, ale radost můžete udělat i vaší drahé ženě některým z opasků pro dámy. S koženým opaskem trefíte do černého téměř u jakéhokoli oblečení. K dostání zde jdou ale i pánské tašky, batohy, kabelky, peněženky a mnohé další zboží z kůže.

Pořiďte si kvalitní kožený opasek a vyhoďte ty, které už jsou opotřebované, natržené, oloupané, jež ukrýváte v šatníku. Budete zaručeně spokojeni, a to po mnoho let.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.