Vyberte možnost Stránka

Pánská móda podzim 2013 – Jaké barvy nosit?

Rate this post
!AdSense – before contentKonec léto nemusí být smutný čas. Je to vlastně skvělá doba, kdy nastupuje trendy podzimní móda. Konec léta je čas, kdy se začínají nosit nové kolekce pro podzim 2013, které jsou plné barev, skvělých materiálů a moderního designu.

Pokud si lámete hlavu, jaké barvy jsou v kurzu, Mužský styl Vám toto ,,tajemství’’ odhalí.

Obsah článku

Šedá pánská móda 2013

Existuje mnoho odstínů šedé. Při jejich výběru berte ohled na svůj typ pleti. Šedá barva skvěle doplní každý outfit. Šedou zařadil do svého podzimního šatníku Daniel Craig.

Outfit s šedou barvou.

Hořčicově žlutá

Věřte tomu nebo ne, tuto barvu můžete nosit od jara po podzim. Žlutá se skvěle doplňuje s šedou a hnědou barvou. V malém množství na doplňcích může vyzdvihnout celý outfit. Volte například žlutý šátek, kravatu nebo košili.

Žlutý outfit.

Hnědá

Barevné trendy jdou ruku v ruce se změnou období. Hnědá je tak jasná barva podzimu. Pánská móda v sobě zahrnuje mnoho klíčových položek, které můžete nosit v hnědém provedení. Podzim je vhodný pro oblečení hnědých bot, klobouku nebo tašky. K dispozici máte odstíny od velbloudí hnědé až po tmavé dřevité barvy. Hitem v pánském odvětví jsou vysoké boty.

Vysoké boty.

Oranžová

Oranžovou najdete na podzim snad všude. Liste každého stromu se zbarví do této skvělé barvy. Slaďte se s přírodou a oživte svůj šatník oranžovým oblečením. Čím více oranžový odstín, tím více do období podzimu zapadnete. Oranžová je vhodná pro všechny kousky. Obléknout tak můžete kalhoty, trika, kabáty … .

Oranžové kalhoty.

Béžová

Béžová je pak barevnou třešničkou na dortu, kterou můžete pospojovat jednotlivé barvy. Volit tak můžete béžový rolák, pásek nebo třeba svetr. pro podzim 2013 jsou v kurzu spíše tlumené béžové tóny.

Spojení barev pomocí béžové.

Inspirace

Inspirujte se a pořiďte si oblečení, které je trendy pro sezónu podzim 2013.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.