Vyberte možnost Stránka

Sluneční brýle a 6 zásadních trendů léta 2017

Sluneční brýle a 6 zásadních trendů léta 2017
Rate this post
!AdSense – before contentSluneční brýle už nejsou jen praktickým doplňkem, který chrání vaše oči před slunečním svitem ale také fashion kouskem, který dodá šmrnc vašemu outfitu. Váš outfit dokáží proměnit ve více elegantní, a to za každé příležitosti.

Najdete je tak dostupné v nekonečném počtu barev, tvarů a také materiálů, což vám umožní vybrat ty pravé, které budou hrát nejen s vaším tvarem obličeje ale také osobností.

Módní návrháři nám navíc každoročně představují nové trendy, a tak není zrovna lehké se v tomto odvětví vyznat.

Jaké sluneční brýle budeme vídat v ulicích toto léto?

Obsah článku

Tmavé skla

Styl, který z módy nikdy nevyjde. Tmavé skla vám přidají na tajemnosti a zakryjí i lehké známky únavy z předchozí noci. Sáhnete po těch se zrcadlovými odlesky nebo raději zvolíte matnou variantu?

Barevná skla

Po barevných sklech by měl sáhnout každý z vás, který nepatří mezi příznivce tmavých či průhledných skel. Svoje barevné brýle potom slaďte se zbytkem outiftu, jako jsou boty či pásek a máte vyhráno.

Pilotky

Klasika která snad nikdy neopustila módní mola ani ulice. Zapomeňte ale na klasiku a odvažte se pilotkami s barevnými skly, stínovaným efektem či obroučkami v nevšedním odstínu. Jako vždy tedy platí – zkoušejte, zkoušejte a zkoušejte. Najít ty pravé aviatorky nebude lehký úkol, avšak ve výsledku to bude stát za to!

aviator-pro-muze

Náš tip: Aviator stříbrné polarizační brýle, Trendhim

Průhledná skla

Kdo říká, že průhledná skla musí nosit jen ten, kdo opravdu brýle potřebuje? Letošní kolekce doslova přetékají množstvím outfitů, které jsou doplněny právě brýlemi s průhlednými skly. Tato zpráva jistě potěší všechny ty, co je klasické brýle nudí a ty, co se nebojí světu ukázat svoje oči.

vintage-slunecni-bryle

Náš tip: Vintage brýle s čirými skly, Trendhim

Obroučky z nevšedních materiálů

Plastové, kovové ale nyní můžete v obchodech narazit i na brýle, které jsou vyrobené ze dřeva. Dřevěné brýle zajisté nepotěší jen nadšence přírody ale také ty z vás, kteří se nebojí vystoupit z davu. Ručně vyrobené nožičky v krásných přírodních tónech vašemu outfitu dodají sex-appeal spolu s ochranou proti UV záření.

slunecni-bryle-na-leto-2017-1

Brýle Zebrawood, Trendhim

Zpátky v čase

Nikde není dáno, že všechny sluneční brýle musí mít jen jeden tvar. Do hry se tak vrací kulaté brýle tak jak je proslavil samotný John Lennon, velké brýle, které jsou inspirované šedesátkami a také brýle zdobené nápaditými vzory. Jaké budou vaše další? Inspiraci najdete v Trendhim

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.