Vyberte možnost Stránka

Jarní oblečení pro muže – Barevné kombinace, kterým přijdete na chuť!

Jarní oblečení pro muže – Barevné kombinace, kterým přijdete na chuť!
Rate this post
!AdSense – before contentZimu jste přežili v černém, šedém a tmavě modrém oblečení pro muže? Pusťte do svého šatníku trochu barev. Kdy jindy než právě na jaře!

Barevné kombinace jsou pro většinu moderních gentlemanů trochu oříškem. Vychytat barevnost, aby to nebylo málo ani moc, to se ne vždy podaří. Ale je škoda kvůli jednomu nepovedenému oufitu hodit všechny barvy za hlavu, nemyslíte?

Čtěte také: Žlutá – Barva, které se muži zbytečně vyhýbají!

Módní cit se dá naučit

Někdy se zdá, že je váš outfit příliš fádní, barevně předvídatelný až nudný, zkrátka o ničem. Jindy oblečení zase až příliš “křičí“ barvami. Abyste nechodili od jednoho extrému k druhému, máme pro vás několik tipů, jak nosit barevné jarní oblečení pro muže.

Ovládněte barvy a už si buďte vždy jistí v kramflecích. 

Zelená na rozjezd

Zelená je symbolem jara. Pakliže chcete dát svého jarnímu šatníku opravdu novou energii, pak se vydejte po zelené. Zelený kousek vás stejně ten křiklavě žlutý rozsvítí a všechny v okolí upoutá. Možná, že jste si zelené oblečení (košili, tričko) pořídili na den svatého Patrika, tak se nebojte a vytáhněte ho znova. Dobře zkombinovaná zelená se na oblečení hodí do města i první jarní garden párty.

jarni-obleceni-pro-muze-3

Syté, pestré barvy jsou skvělou volbou na jaro. Foto: archiv firem

jarni-obleceni-pro-muze-2

Vypadat jinak, veseleji, je po zimě příjemná změna. Trocha barev je v období jara a léta módní nutnost! Foto: archiv firem

Oranžová je nová černá

Už dávno neplatí, že oranžová je jen pro silničáře. Jde o barvu módní budoucnosti. Už nyní boří všechny mýty! Oranžová zaplavuje butiky. Rozzářit si den můžete zprvu jen vhodnými doplňky. Ale později této barvě propadnete a nejednou už bude oranžová na vašich kalhotách, bundě i triku. Proč ne, barva pomeranče je in a nic se na tom pravděpodobně nezmění ani příští sezóny.

jarni-obleceni-pro-muze--6

Jste odvážní? Pak bez problému oblečete oranžové oblečení. Foto: Instagram | archiv firem

jarni-obleceni-pro-muze-5

Pro snadnější přechod k barevnému oblečení doporučujeme zprvu nakoupit oranžové doplňky, které budou plnit službu rozzáření outfitu perfektně. Foto: archiv firem | Pinterest

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.