Vyberte možnost Stránka

Mužské sexuální poruchy – Vše o nepřetržité erekci a dalších trapných problémech!

Mužské sexuální poruchy – Vše o nepřetržité erekci a dalších trapných problémech!
Rate this post

Mladí muži a vlastně muži obecně, to nemají vůbec snadné. Mohou mít celou řadu sexuálních poruch, z nichž některé jsou hodně divné.

Dovedete si představit, jaké to je mít nepřetržitou erekci? I když to zní jako super věc, vlastně je to prokletí. A jak špatně se musí žít s mini či obr penisem? A věděli jste, že je možné mít sex ve spánku.

Pojďme si představit čtyři sexuální poruchy, které trápí muže bez rozdílu věku:

Obsah článku

Dlouhotrvající erekce

Sen každého alfasamce? Opak je pravdou. Několikahodinová erekce často vůbec nesouvisí se sexuální stimulací. Ve skutečnosti jde o značně bolestivý a nepříjemný zážitek. V průměru vydrží penis ve stopořeném stavu déle než čtyři hodiny, není divu, že nádobíčko je pak velmi opravdu velmi citlivé na dotek.

Tato porucha je způsobená nefungujícím odtokem krve z oblasti genitálií, čímž dochází k překrvení. Pakliže nedojde k lékařské pomoci, může dojít k poškození cév či zjizvení tkáně, což má za následek další poruchu – erektilní dysfunkci.

Co dělat, když vám penis nechce “klesnout“? Před vyhledáním lékaře si můžete ulevit přiložením ledového obkladu. 

Retrográdní ejakulace aneb Suchý orgasmus

Suchý orgasmus je většinou spojován s ženami, ale i pánové na něj trpí. Jak to funguje? Muž, který je schopen normálního sexu, se vzruší, dosáhne vyvrcholení, ejakuluje, ale jeho semeno nevystříkne, ale je vypuzené zpět do močové trubice.

Na sexuální život tato porucha vliv nemá, ale v případě touhy po potomkovi, je to velký problém. Suchým orgasmem a tedy tímto typem neplodnosti trpí asi 1% mužů. 

Příčina může být v poškození nervů, užívání léků na vysoký tlak, zvětšenou prostatu, antidepresiv. Léčba není vyložené nutná, jen v případě, že chcete zplodit potomka (kluka), je nutné podstoupit asistovanou reprodukci.

erekce-01

Mikropenis

Mikropenis, to je věc, kterou nechce nikdo. Tato výbava v kalhotách je okem sotva viditelná (něco jako hodně velký a hodně ztopořený poštěváček). Míry mikropenisu jsou méně než šest centimetrů.

Příčinou je genetická abnormalita, která je rozpoznatelná již v raném věku chlapců. Náprava je obtížná. Zkouší se hormonální terapie, ovšem výsledky jsou v každém případě nejisté.

Čtěte také: 6 věcí, které trápí mladé muže s velkým penisem

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!