Vyberte možnost Stránka

V čem spíte aneb Co o vás vypovídá vaše pyžamo?

V čem spíte aneb Co o vás vypovídá vaše pyžamo?
Rate this post
!AdSense – before contentMnozí muži spí v rouchu Adamově, jiní natáhnout vytahané trenky a někteří si na módu potrpí i v posteli. Jak jste na tom, vy? Zjistěte, co o vás váš noční úbor vypovídá.


Každodenní chlapská rutina je přijít domů a svléknout své dokonale slazené brnění a obléknout vytahané boxerky, v lepším případě i tepláky a maxi triko, možná ještě ze školních let. Jde o oblečení, ve kterém se muži cítí, pohodlně, bezpečně.

Věci “na doma“ nemají nikoho okouzlovat, jde o čistě praktické oblečení.

S příchodem večera pak nastává doba dalšího převlékání do… čeho vlastně? Různé typu chlapů mají různý vkus. Pojďme zjistit, v čem muži obvykle spí  a co to o nich vypovídá.

Obsah článku

Jak se muži oblékají do postele?

Spáči naháči

Pánové, kteří do postele ulehají v rouše Adamově, by se dali označit jako pohodáři neřešící módu či své tělo. Klidně jsou spát nazí a netrápí se tím, zda mají vypracované bicepsy a pevné břicho – i proto, že je vypracované mají a hlavně si věří i ví, na čem skutečně záleží. Spáči naháči milují ženskou společnost a nedělá jim problém si vždy nějakou lehce sehnat, respektive ulovit na cokoliv – třeba nové prostěradlo Jersey.

TT

Muži vyznávající filozofii oblékání TT, nosí do postele trenýrky a tričko. Jde o přímočaré a nenáročné chlapíky, jenž na nic nahrají. Jsou kapku citlivější, ovšem, když se na ně nechvátá, dokáží milovat bez výhrad. Mají rádi pohodlí a svůj klid. Navíc jsou ve svém TT úboru schopni usnout za pár minut v posteli i na pohovce u televize.

Dědovi následovníci

Jde o muže, kteří nosí klasické proužkované pyžamo nejspíš po vzoru jejich dědů a otců. Dostanou-li se do rukou žen, mohou očekávat, že po první společné noci přijde vysvléknutí a vášnivá debata o dalším osudu starcovského pyžámka. Ženy vnímají muže v klasickém pyžamu jako kopie nevrlých a sexu zavrhujících dědků.

panske-pyzamo-2

Boxerky nebo slipy

Jsou to chlapy milující bavlnu a absolutní volnost pohybu, nejen při spaní. Nejde o žádné vyznavače módních trendů, přesto si na jakýsi styl potrpí. Ke svému životu potřebují pohodlí a neupírají ho ani svým partnerkám, které mohou klidně spát v jejich půjčených boxerkách. Na oplátku čekají, že se žena postará o pohodlí postele a koupí pohodlné a levné krepové povlečení.

Pyžamové kalhoty a bílé tričko

Pánové nosící tuto kombinaci chtějí, aby vše bylo “jak má být“. Kladou důraz na pěkný vzhled a serióznost. Jejich partnerky by měly v posteli mít saténové košilky nebo sexy komplety. Krásné oblečení je pro tyto chlapíky zázemí a inspirace zároveň.

Luxury man

Majetní pánové, jenž si dopřávají luxusu všude, tedy i v posteli. Dopřávají si luxusní pyžama z lesklého saténu červené nebo modré barvy. Rozhodně nejde o muže, kteří by kupovali flanelové povlečení v akci, jejich ložnice je dokonalá, jako vystřižená ze stylových magazínů o bydlení. Tito chlapíci jsou doslova závislí na módě a stylu, dokonalost očekávají ode všeho.

pyzamo-modre

Jaké pyžamo nosíte vy? Shoduje se váš styl s nějakým výše popsaným? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.