Vyberte možnost Stránka

S koženou pohovkou se obyčejný byt promění v pánské hnízdo! Čtěte jasné výhody tohoto chlapáckého vybavení

S koženou pohovkou se obyčejný byt promění v pánské hnízdo! Čtěte jasné výhody tohoto chlapáckého vybavení
Rate this post
!AdSense – before contentŽijete single, ale (ženské) návštěvy jsou u vás jako doma? Zjistěte, proč mít doma koženou pohovku a jaké jsou její největší výhody.

S koženým gaučíkem se obyčejný obývák stane pánským hnízdem. 

Každou návštěvu je třeba nějak usadit. To oč tu běží je to, zda to bude na kůži nebo látku. Sepsali jsme to podstatné, co mluví pro kvalitní kožený materiál.

Když se ukápne vedle, nic se neděje

Často začínáš své milostné hrátky na pohovce a ještě častěji to do ložnice donést už nedokážeš? I když míříš na její face, prsa nebo smyslně prohnutá záda, i tak se může stát, že to stříkneš vedle. V případě látkového gauče je to problém, u kožené pohovky stačí setřít a jde se na druhé kolo.

Kožený materiál si snadno poradí i s vylitým pivem od společensky unavených přátel.

Ne mužský ale přímo chlapácký styl

Další velkou, ne-li přímo rozhodující, výhodou koženého gauče je to, že z něj na první pohled čiší: “Tady bydlí opravdový chlap!“. Kůže spojuje nestárnoucí mužskou klasiku, moderní design a funkčnost v každém ohledu. Přesně tohle potřebuje vaše pánské bydlení.

pohovka-men

Umíte si představit, jak dokonale bude vypadat její nahé tělíčko na kožené pohovce? Kůže na kůži! To je něco, čemu neodoláte. 

Kůže není koženka

Máte obavy z toho, že se vám v létě na gauč bude lepit zadek? A v zimě vám budou mrznout koule? Obojí se může stát, ale ne, když investujete do kvalitní kůže. Pravá kůže “dýchá“ a nabídne tak příjemné posezení ve vedrech i v zimním období.

kozena-pohovka-jak-vybrat-01

Popraskání pohovky značí, že nešlo o pravou kůži, nýbrž koženou napodobeninu. Foto: Pinterest

Na kožené pohovce se chlupy neudrží

Máte záda chlupatá jako medvěd (mrkněte na možnost depilace) nebo chováte nějakého mazlíčka? Na koženém gauči se chlupy ani všemožní roztoči neudrží. Látka naopak všechno nechtěné chytí a nerada pustí.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.