Vyberte možnost Stránka

Holínky ke každému outfitu – Podlehněte novému trendu!

Holínky ke každému outfitu – Podlehněte novému trendu!
Rate this post
!AdSense – before contentAč se zdá, že jsou holínky určené pouze k nošení do lesa, na houby, opak je pravdou! Zjistěte, jak gumáky nosit i na dlažebních kostkách města!

Původně byly holínky obuví, která svým vzhledem zapadala do prostředí přírody či špinavého terénu. Ovšem doba se mění a s příchodem nového designu se gumáky vyšvihly na označení módní trendy obuv. První vlna postihla především ženy, které se kvůli módě v holínkách pařily i za teplých, letních dnů.

Nyní však přišel čas, aby Wellingtonky nasadili také pánové!

Obsah článku

Jaké holínky obout?

Nejsou gumáky jako gumáky! Zatímco známá značka Hunter moc šancí na povedené kombinování nedává, holínky Nokian jsou něco jiného. Tato finská značka nabízí  Wellingtonky z přírodního kaučuku, které vás svým stylem rozhodně zaujmou a vzbudí tak první touhu tento trend podpořit.

Holínky Nokian Biker Low

Holínky Nokian Biker Low

Nejen když prší, prší…

Nokian holínky využijete, nejen když “leje jako z konve“, tyto městské gumáky s radostí obujete i v případě neodpovídajícího počasí. I když primární využití velí obutí v případě sněhu (vyteplený model), bláta a mokra, Nokian obuv nasadíte i během jarního sluníčka. Svému outfitu můžete dodat na výjimečnosti holínkami ve vyšším i nižším střihu, podle toho jakým podmínkám a pohledům budete muset čelit.

Nokian Finnjagd

Nokian Finnjagd

Za holínky se už nebudete muset stydět

Módní holínky Nokian jsou neobvyklou, přesto však praktickou a velice trendy obuví do lesního i městského prostředí. Kromě toho s nimi perfektně doladíte svůj outfit na letním festivalu, pak už stačí pouze opláchnout a holínky vypadají znovu jako stylový doplněk pro váš každodenní outfit.

Noikan Hai

Gumáky Noikan Hai

Netradiční láká

Sportovní oblečení žádá streetovější vzhled, který však Nokian Kuura splňuje. Vsaďte na nízký střih doplněný klasickými tkaničkami z botasek. Zaujmete!

Nokian Kuura

Nízké Nokian Kuura

 Dáte této módní novince šanci? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.