Vyberte možnost Stránka

Jaké dárky k Valentýnu od vás určitě nečeká?

Jaké dárky k Valentýnu od vás určitě nečeká?
Rate this post
!AdSense – before contentZážitky jsou kořením života a ty společně prožité, netradiční, tmelem každého vztahu.

Překvapte svou polovičku na svátek Sv. Valentýna vtipným a originálním společným zážitkem. Už jste spolu někdy jeli tankem, koupali se v pivu nebo pásli ovce? Že ne? Tak proč to nezkusit právě teď…

 

Obsah článku

Top 5 netradičních zážitků, které ji potěší a překvapí!

Koupel v pivu

Pivní koupel si zamilujete. Je to příjemná relaxace s blahodárnými účinky na pokožku a skvělá zábava v jednom. Pivní lázně provozované přímo v pivovarech najdete po celé republice, v Čechách např. v Plzni nebo Praze, na Moravě v Rožnově pod Radhoštěm, Ostravě nebo Štramberku. Kompletní nabídku si prohlédněte zde: pivní lázně v ČR.

380_pivni-lazne-ostrava-romantika4

Závod ve Formulích 1

Kdo z vás dvou je lepší kuchař a kdo umí lépe parkovat asi víte. Ale tipnete si, kdo dojede jako první do cíle ve Formuli 1? Zazávoďte si na vymakaných trenažérech F1, které, ač jsou to jen simulátory, poskytují zážitek srovnatelný s pravým řízením formule. Kdo prohraje, myje nádobí…

Noc v oblacích

Trocha té romantiky nikdy neuškodí. Ale když už romantika, tak originálně! Pozvěte svou drahou na noc v oblacích přímo na nejvyšší horu Jeseníků, na Praděd. Z unikátního hotelu v budově vysílače budete mít pohádkový výhled na hřebeny Jeseníků i známou Ovčárnu. Nepřekvapí, že se jedná o nejvýše položený hotel v ČR.

131_Noc_v_obacich_V

Jízda v tanku

Pokud je vaše milá zvyklá chodit na vysokých podpatcích, tak teď je určitě bude muset oželet. Zažijte spolu trochu adrenalinu na korbě bojového vozidla pěchoty. A nezapomeňte se vyfotit do rodinného alba!

292_jizda-bvp

Pasení ovcí v Beskydech

Romantika v pravém slova smyslu! Jen vy dva, divoká příroda Beskyd a pár oveček, o které se budete starat. Odpočinete si od ruchu města, nadýcháte se svěžího horského vzduchu a zažijete spolu něco opravdu netradičního.

Který zážitek oslovil vás?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.