Vyberte možnost Stránka

Proč si muži nevystačí pouze s jednou ženou?

Proč si muži nevystačí pouze s jednou ženou?
Rate this post

Můžete si říct, že každý muž to má tak trochu v genech, důvodů je ale více! Přečtěte si, které to jsou!

Tato otázka nedá ženám spát, a tak je muži uklidňují řečičkami o tom, že jde o pud, který si v sobě muži nesou už odpradávna. Některým žárlivým partnerkám toto vysvětlení stačí, ovšem jiné se s ním spokojit nemusí. Mějte v rukávu další logická vysvětlení!

Vztah s čistou láskou je krásná představa, ale nereálná! Co může za pánské nevěry?

 

Obsah článku

Deset důvodů, proč si muž nevystačí pouze s jednou ženou!

Zvýšení libida

Snad žádný muž neodolá přízni více žen. Jejich náklonnost je lékem na nízké sebevědomí, které je doma stále snižováno.

Žádné starosti

Ihned po zavření dveří se na muže navalí všechny starosti související s chodem domácnosti, děti, úkoly, domlouvání nákupu, návštěvy u rodičů atd. Není divu, že myšlenka útěku je tak lákavá a snadno uskutečnitelná. Být tam, kde se nemusí nic řešit je pohodlné.

Touha po něčem lepším

Doma je nuda a nulové vzrušení. Hledání něčeho lepšího je jen běžným vývojem této skutečnosti. Lepší sex většinou čeká na každém rohu… .

Nikoliv nevěra, jen zábava

Jde jen o sex bez citů, tudíž nejde o nevěru. Tento názor má převážná většina mužů.

Nic překvapujícího

U stále partnerky už muže jen tak něco nepřekvapí. Pokud má ještě štěstí, pak se může koukat na stále stejný zadek, prsa, křivky, v opačném případě hrozí v případě svlečení šok z dalších “kil navíc“, jak těm příšerným špekům říká ona.

Sex

Muži ho chtějí, ale více než často se jim ho nedostává. Čekání až děti usnou, až jí přestane bolet hlava, až se jí konečně bude chtít. Je snazší nečekat a jít jinam!

Víc výhod

Zatímco jedna je skvělá hospodyňka, která i pro pírko přes plot skoč, druhá se zase více odváže v posteli. Proč si neužít všech nabízených výhod?

Borec u kámošů

Být s ní viděn nebo alespoň vyprávět o nové “kamarádce“ je mezi muži ceněno. Proč si tedy nezískat titul borce ve své partě přátel?

Stále sama

Posloucháte každý večer při odchodu do hospody řeči o tom, že bude celý večer doma sama? Jděte na to chytře a udělejte ze své partnerky a milenky kamarádky. Holky si pokecají a vy budete mít klid!

Pud, gen

Konečně přichází i na zmíněné geny, které dříve nutily muže lovit mamuty a utíkat před nebezpečnými šavlozubci, dnes je v kurzu lovit ženy a utíkat před jejich nas*anými manžílky. Toto schéma se asi jen tak nezmění.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!