Vyberte stránku

Kožený motýlek

Kožený motýlek
Hodnocení
!AdSense – before contentMotýlek se v poslední době začal nosit mnohem více, než kdy předtím. Není snad žádná společenská akce, kde by motýlek nebyl vidět. Signalizuje to jediné doba motýlků je zpět a s ní i nový trend.

Motýlek

Motýlek se nosí jako součást společenského oděvu. Pořídit si můžete motýlek vázací nebo šitý s již předvázaným uzlem.

Motýlci se nejčastěji vyrábějí z hedvábí, bavlny nebo polyesterovývh vláken. Nyní však přišla no pole pánské módy novinka, a to motýlek vyrobený z kůže. Tedy kožený motýlek.

Motýlek z pravé kůže.

O krok dál – kožený motýlek…

Pokud se tedy chcete dostat před všechny jiné gentlemany , pořiďte si motýlka z pravé kůže. Vrhněte se do nového světa, kdy pánská móda bude dobrodružství. Spojení nových stylů. Motýlek už není jen doplňkem k obleku nebo fraku. Motýlek se dá spojit i s daleko ležérnějším oblečením. Nebojte se kombinace mokasín, šortek, trička s límečkem a koženého motýlka. Tato kombinace totiž funguje.

Staňte se géniem v kombinování.

 

Motýlky naleznete zde:

http://www.lordwallington.com/collections/bow-ties

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!