Vyberte možnost Stránka

Máte zájem o operativní leasing? Co ten od společnosti Hertz Lease

Máte zájem o operativní leasing? Co ten od společnosti Hertz Lease
Rate this post
!AdSense – before contentOperativní leasing se v rukou profesionálů stává kvalitním finančním produktem, který dokáže uspokojit požadavky i těch nenáročnějších klientů.

Zjistěte, co od operativního leasingu společnosti Hertz Lease můžete čekat. 

Dlouhodobý pronájem vozidel bez rizika

Chcete si dlouhodobě pronajmout vozidlo, ale nechcete podstupovat rizika, která jsou spojená s jeho používáním? Operativní leasing vám toto zajistí. V rámci této služby získáte auto, které bude stále v perfektní kondici.

Servis a všechna administrativa spojená s vozidlem, nic z toho nebude na vašich bedrech. O to se postará společnost Hertz Lease, jež je díky svým prvotřídním službám oblíbenou mezi všemi zákazníky.

Chcete vědět více? Čtěte, jaké výhody pro vás operativní leasing přichystá!

Společnost Hertz Lease dovedla operativní leasing jako moderní finanční produkt k naprosté dokonalosti. Umožní vám pořízení nového vozidla, nebo celého vozového parku bez toho, abyste museli se vydat ze svých peněz. Servis a správa každého takto pořízeného automobilu je pak samozřejmě v rukou leasingové společnosti.

bbbf8a4c7e854e7b5b35ab14d29531bb

Abyste měli o vozech na leasing přehled, dodává společnost Hertz Lease pravidelný report o stavu vozů a celkových nákladech. Foto: Hertzlease.cz

29af86e63a9ebe80a374b18971edf9ca

Chcete operativní leasing v nadstandardní kvalitě, za nejvýhodnějších podmínek a k tomu ještě mnoho doprovodných služeb? Obraťte se na Hertz Lease. Foto: Hertzlease.cz

feee35e2fd47b72b4fab200eef45386a

Jsou firmy spokojeny s operativní – leasingem? Určitě! Šetří tak čas i peníze. Foto: Hertzlease.cz

Chcete si nezávazně zjistit, zda je leasing vhodný právě pro vás?

Nechat si zaslat nabídku neznamená automaticky, že už musíte na smlouvu kývnout. Pakliže máte zájem o další informace, stačí si je nechat poslat v rámci nezávazného formuláře. Ten na stránkách společnosti snadno vyplníte, odešlete a pak už jen počkáte, až vás budou pracovníci společnosti kontaktovat s nezávazným návrhem toho, jak by váš leasing mohl vypadat.

Máte více nabídek od konkurence? Tím lépe. U Hertz Lease vám nabídnou mnohem výhodnější proti nabídku. To už stojí za pozornost, nemyslíte? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.